Smrtící řeka

Smrtící řeka - Dervia McTiernan | Jesuslecitona.org

...í traumata,... Smrtící řeka se ubírá spíše v pomalejším, ba rozvláčnějším tempu ... Smrtící řeka - Dervia McTiernan | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Děj se postupně větví více směry, potažmo i případů, aby se v závěru potkaly v jediném soutoku. Na druhé straně je to však nejošemetnější aspekt této knihy. Autorka značnou rozvětveností příběhu na sebe bere těžký úkol - udržet ... Smrtící řeka Dervia McTiernan Nakladatel: Vendeta 2019 Cormac Reilly se chystá otevřít případ, na který nemohl dvacet let zapomenout… První týden v práci má policista Cormac Reilly výjezd do starého venkovského domu, kde nachází dvě zamlklé, zanedbané děti, které na něj čekaly: patnáctiletou Maude a pětiletého Jacka. Obsah knihy: Smrtící řeka. Irsko, Galway, 1993 - mladý policista Cormac Reilly je poslá ... Knižní tip | Letní čtení pro ženy - YouTube ... . Obsah knihy: Smrtící řeka. Irsko, Galway, 1993 - mladý policista Cormac Reilly je poslán k případu, na který už nikdy nezapomene. Dvě zakřiknuté, zanedbané děti - patnáctiletá Maude a její pětiletý bratr Jack - na něj čekají v polorozbořeném vesnickém domku. Smrtící řeka; Zrcadlo, zrcadlo; Temné bratrstvo; Čtvrtletka II. 2019; Erebus - Příběh ztracené lodi; Hranice impéria června (6) května (6) dubna (6) března (6) února (8) ledna (6) 2018 (86) prosince (9) listopadu (5) Na thriller Smrtící řeka jsem se moc těšila. Je pravdou že mi během čtení knížka připadala spíše jako zdařilá detektivka než přímo jako thriller. Jak už asi víte, když čtu tento žánr, tak si ráda hraju na vyšetřovatele a hádám, kdo je vrah. Musím říct, že ti jsou tady hned dva. Smrtící řeka - Dervla McTiernan. Irsko, Galway, 1993 - mladý policista Cormac Reilly je poslán k případu, na který už nikdy nezapomene. Dvě zakřiknuté... Co číst v létě? Poradíme vám dvě oddechovky a jednu skvělou thrillerovou záležitost! Pan Slušňák - http://bit.ly/PanSlusnak Nevyvážený pár - http ... Smrtící řeka je nejen thrillerem, kdy se pátrá po zločincích, ale také se zabývá tak troch...

INFORMACE

AUTOR
Dervia McTiernan
DIMENZE
3,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtící řeka.pdf

POPIS

Irsko, Galway, 1993 – mladý policista Cormac Reilly je poslán k případu, na který už nikdy nezapomene. Dvě zakřiknuté, zanedbané děti – patnáctiletá Maude a její pětiletý bratr Jack – na něj čekají v polorozbořeném vesnickém domku. Nahoře leží jejich matka mrtvá.O dvacet let později se nad hladinu ledových černých vod řeky Corrib vynoří tělo. Zpočátku to vypadá jako jasný případ sebevraždy, ale pak je policejní vyšetřování a celá integrita policie zpochybněna. Cormac se ocitá zpátky u odloženého případu, který jej strašil celou jeho kariéru – co spojuje dvě úmrtí, které dělí dvacet let? Detektiv Reilly postupně odhaluje šokující tajemství a sám si není jistý, komu ze svých kolegů může i nadále věřit.Co se skutečně odehrálo v tom domku, kde se poprvé sešel s Maude a Jackem? Detektivní román Tajemství zatahuje čtenáře hluboko do temného srdce Irska a též klade otázku, kdo člověka ochrání, když autority nemohou – nebo nechtějí.Originální název knihy „The Ruin“ se pohybuje na dvou úrovních. V angličtině slovo „ruin“ znamená devastaci, zhoubu. Irský význam slova „rúin“ představuje „něco skrytého“. Oba významy se hodí na tuto vynikající detektivku plnou starých tajemství a napětí.

Chcete si přečíst knihu?Smrtící řeka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dervia McTiernan. Číst Smrtící řeka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY