Moje první krůčky životem

Moje první krůčky životem - Tereza Šebestíková, | Jesuslecitona.org

...niha, vázaná, 64 stran, česky Rozměry: 16,8 × 23,5 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Moje první krůčky životem - Klára Trnková od 7.91 ... ... . vydání) Objednávejte knihu Moje první krůčky životem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 213 Kč Moje první krůčky životem - Šebestíková Tereza, Trnková KláraKnížka je určená rodičům, kteří chtějí svým dětem uchovat vzpomínku na dětství. Jsou v ní připravené koláže a rámečky na fotografie a vybraná místa n ... Moje první krůčky životem - Klára Trnková | Knihy Dobrovský ... . Jsou v ní připravené koláže a rámečky na fotografie a vybraná místa na důležité údaje ze života dítěte. Obě autorky, Klára Trnková a její dcera Tereza Šebestíková, připravily knížku tak, aby mohli ... Moje první krůčky porovnaj ceny v 9 obchodoch od 7.91 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp MOJE PRVNÍ KRŮČKY ŽIVOTEM - KLÁRA TRNKOVÁ najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Zboží ze stejné kategorie - Moje první krůčky životem. Domov je místo, odkud tě nevyhodí… - 2. vydání ... Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Deníčky miminek od narození. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Moje první k...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Šebestíková,
DIMENZE
11,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první krůčky životem.pdf

POPIS

Bohatě ilustrovaná kniha by měla sloužit jako památník pro právě narozené a provázet je až do školy. Je inspirována albem, které pro jednu z autorek Kláru Trnkovou vytvořila její maminka. Knížka je určená rodičům, kteří chtějí svým dětem uchovat vzpomínku na dětství. Jsou v ní připravené koláže a rámečky na fotografie a vybraná místa na důležité údaje ze života dítěte. Obě autorky, Klára Trnková a její dcera Tereza Šebestíková, připravily knížku tak, aby mohli rodiče či prarodiče uchovat vzpomínky s láskou i trochou humoru.

Chcete si přečíst knihu?Moje první krůčky životem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Šebestíková,. Číst Moje první krůčky životem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY