Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu

Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu - Ivana Karásková | Jesuslecitona.org

...jsem plný zoufalství a malomyslnosti," napsal před pár dny z vězení MF DNES ... Zabil jsem tyrana Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu ... . Zabil jsem tyrana (Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu) Ivana Karáskov á • Triton, 2019 . Posíláme do pěti dní. Obyvatelé hanácké Bedihoště znali Antonína Pospíšila jako slušného, přičinlivého člověka, který miloval svou manželku. ... Zastřelil tchána-tyrana ...bude sedět 13 let! ... Nerudný stařík terorizoval svou dceru a jejího muže dlouhá léta. Když ... despotismus - ABZ slovník českých synonym ... ... Nerudný stařík terorizoval svou dceru a jejího muže dlouhá léta. Když si loni jednoho březnového večera Pospíšilova žena stěžovala, že ji otec zase napadl, přetekl pohár trpělivosti. ... Zatoulané pejsky Bruna a Maxe brutálně zabil tyran: Střelil je do oka ... Ohlášené knihy na Pedagogické fakultě MU. Gruner, Wolf, 1960-[Judenverfolgung im Protektorat Böhmen und Mähren.Česky] Pronásledování Židů v Protektorátu Čechy a Morava : místní iniciativy, centrální rozhodnutí, reakce Židů 1939-1945 / Wolf Gruner ; z německého originálu Die Judenverfolgung im Protektorat Böhmen und Mähren ... přeložil Vladimír Čadský. Zabil jsem tyrana - Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu - Ivana Karásková ......

INFORMACE

AUTOR
Ivana Karásková
DIMENZE
12,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu.pdf

POPIS

Obyvatelé hanácké Bedihoště znali Antonína Pospíšila jako slušného, přičinlivého člověka, který miloval svou manželku. Ke své smůle však vyženil těžce problematického tchána, s nímž se ženou sdíleli domek. Desítky let tyranovi ustupovali. Změnilo se to 16. března 2016. „Moje Hana se mi mezi vzlyky svěřila, že ji táta doma napadl. Hledal noviny, vyběhl do prvního patra, ječel jako šílenec. Svou dceru narval k radiátoru, koleno jí vrazil do břicha a oběma rukama ji začal rdousit. V poslední chvíli chytla nějakou sílu a zavolala ?tati?. On se pak trochu vzpamatoval a tlak povolil.“ Tyto řádky napsal dnes už sedmdesátiletý Antonín Pospíšil novinářce Ivaně Karáskové z břeclavské věznice, kde si odpykává třináctiletý trest za vraždu. V řadě dalších listů detailně vylíčil, jakému psychickému teroru byli doma vystaveni. Poté, co tchán zaútočil na svou dceru i fyzicky, se už senior neovládl. Zvolil ovšem nejhorší z možných řešení. „V mozku mi něco prasklo a já natáhl pistoli. Střelil jsem Ludvíka do spánku. V amoku, který mě pohltil, jsem nabil, přistoupil k němu z druhé strany a znovu střelil.“ Zápisky odsouzeného autorka doplnila o dokumenty ze soudu, výpovědi blízkých či názory odborníků. Tragický příběh obyčejné venkovské rodiny v obecnější rovině odhaluje příznačnou neschopnost postavit se domácímu násilí. Zároveň boří zažitou představu o tom, kdo je schopen zabít.

Chcete si přečíst knihu?Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Karásková. Číst Zabil jsem tyrana: Zastřelil tchána, který terorizoval rodinu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY