Nádherní poražení

Nádherní poražení - Leonard Cohen | Jesuslecitona.org

...kanadského barda. Více o e-knize Nádherní poražení Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají - nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem jako v těch nejlepších ... Nádherní poražení - Leonard Cohen | Kniha na Alza.cz ... ... • Nádherní poražení Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak ... Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají - nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exal ... Kniha: Nádherní poražení (Leonard Cohen) | Martinus ... ... • Nádherní poražení Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak ... Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají - nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem jako v těch nejlepších písních kanadského barda. Nádherní poražení , Kniha (1966), Leonard Cohen Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty...

INFORMACE

AUTOR
Leonard Cohen
DIMENZE
12,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Nádherní poražení.pdf

POPIS

Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají – nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem jako v těch nejlepších písních kanadského barda. Bezejmenný vypravěč nám tu líčí tragický milostný trojúhelník z Montrealu šedesátých let, zvláštně propojený s příběhem irokézské světice ze 17. století; jeho vyprávění šokuje svou upřímností, nevyhýbá se ani těm nejintimnějším záležitostem a nejskrytějším hnutím mysli, překypuje smutkem a mystickými vidinami a nabízí překvapivé vykoupení.

Chcete si přečíst knihu?Nádherní poražení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leonard Cohen. Číst Nádherní poražení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY