Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací

Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací - Alan Bulava, | Jesuslecitona.org

...iologie a katétrových ablací Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací Předkládaná publikace vysvětluje základy srdeční elektrofyziologie od vybavení elektrofyziologické laboratoře přes mechanizmy jednotlivých arytmií, principy ... Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací ... ... ... Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací HDŽ horní dutá žíla His Hisův svazek His-P Hisův svazek - Purkyňova vlákna HRA horní pravá síň (high right atrium) IAS interatriální septum ICD implantabilní kardioverter-defibrilátor (implantable cardioverter Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací - Eisenberger, Martin; Bulava, Alan; Fiala, Martin ; Monografie pojednává o základech srdeční elektrofyziologie a katétrových ablazích, obsahuje barevné obrázky a názorná schémata. Doplněno vlastními zkušenostmi a výsledky ... Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací Eisenberger Martin ... Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací ... ... . Doplněno vlastními zkušenostmi a výsledky ... Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací Eisenberger Martin...

INFORMACE

AUTOR
Alan Bulava,
DIMENZE
8,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací.pdf

POPIS

Předkládaná publikace vysvětluje základy srdeční elektrofyziologie od vybavení elektrofyziologické laboratoře přes mechanizmy jednotlivých arytmií, principy jejich vyšetřování až po jejich léčbu katétrovou ablací. Kniha popisuje všechny běžné supraventrikulární a komorové tachykardie, se kterými je možné se setkat v klinické praxi. Kniha je doplněna velkým množstvím schematických obrázků, reálných EKG křivek a skiaskopických snímků. Tato didaktická a praktická publikace je určena nejen pro začínající elektrofyziology, ale nahlédnout do ní budou moci studenti medicíny, lékaři v přípravě na kardiologickou atestaci a ostatní kardiologové, internisté, technici na elektrofyziologických sálech a zdravotní sestry z arytmologických jednotek. Podobná publikace dosud u nás nebyla vydaná.

Chcete si přečíst knihu?Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alan Bulava,. Číst Základy srdeční elektrofyziologie a katétrových ablací Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY