Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem

Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem - Emma Ledden | Jesuslecitona.org

...čtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem * Potřebujete připravit kvalitní prezentaci a nevíte, jak na to? * Chcete vytvářet ... Úspěšná prezentace | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Kód: 0328113 Autor: Ledden Emma EAN: 9788024729121 Dostupnost: Poslední kusy. ks. Cena s DPH: Přinášíme hobby, sport a další ručně vybrané produkty od kvalitních českých e-shopů. Ušetřete při nákupu hobby, sport a další. Veškeré podrobnosti, recenze a technické údaje naleznete v detailu. Vyjednávání s firemními zákazníky je stále náročnější. Připravte se a získe ... Úspěšná prezentace - Získejte si své publikum krok za krokem ... . Ušetřete při nákupu hobby, sport a další. Veškeré podrobnosti, recenze a technické údaje naleznete v detailu. Vyjednávání s firemními zákazníky je stále náročnější. Připravte se a získejte konkurenční výhodu.Srozumitelná, přesvědčivá a zajímavá obchodní prezentace zaměřená na užitek pro zákazníka je zásadním krokem pro získání pozornosti a zájmu zákazníka a následné uzavření obchodu. Stejně tak vyjednávání s firemními zákazníky prochází revolučními ......

INFORMACE

AUTOR
Emma Ledden
DIMENZE
10,68 MB
NÁZEV SOUBORU
Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem.pdf

POPIS

Potřebujete připravit kvalitní prezentaci a nevíte, jak na to? Chcete vytvářet působivější a modernější prezentace než dosud? Máte obavy ze samotného průběhu svého vystoupení? Rádi byste působili přesvědčivě a profesionálně? V dnešní době digitálních technologií již není prostor pro zastaralé způsoby vytváření prezentací. Prezentace je často nutné připravit rychle a také posluchači mají málo času, jsou zavaleni informacemi, a někdy se dokonce vyskytují na různých místech světa.Tato knížka nabízí jednoduchý postup, jak vytvořit špičkovou prezentaci, která vaše posluchače opravdu zaujme a přesvědčí. Jde o nový přístup k vytváření prezentací, při kterém jsou i složité věci podávány jednoduše, stručně a zejména s neustálou orientací na posluchače. Naučíte se, jak mluvit ve správnou chvíli a správným způsobem o důležitých věcech tak, aby to bylo pro posluchače zajímavé a smysluplné.S pomocí rad z této knížky předvede i ten nejméně zkušený prezentátor špičkovou prezentaci a ti zkušenější snadno dosáhnou ještě lepších výsledků.

Chcete si přečíst knihu?Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Ledden. Číst Úspěšná prezentace: Získejte si své publikum krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY