Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna

Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna - Neal Asher | Jesuslecitona.org

...okonce i závěrečného svazku Stroj nekonečna, čímž bychom Ashera tzv ... Nakladatelství Polaris | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . dohnali (pokud tedy v rámci jeho Řádu nebudeme počítat samostatný román Hilldiggers z roku 2007). A to je ... Studio 6. Chemička Andrea Hároniková z brněnské techniky vytvořila recept na levné opalovací krémy pro albíny v Ghaně. Cílem bylo navrhnout produkt, který mohou snadno vyrábět z lokálních surovin lidé bez chemického vzdělání, bez speciální techniky či přístrojů. Cyklus Proměna. ASHER Neal. Info: Polaris, 2018 (1.) - brož., 400 str. ... Asher neal hranice radu | HLEDEJCENY.cz ... . Cyklus Proměna. ASHER Neal. Info: Polaris, 2018 (1.) - brož., 400 str. Z angl. přel. M. Hrnčíř EAN: 9788073323745 ISBN: Jedna z teorií praví, že to byl šlechtic Edward De Vere, hrabě z Oxfordu a zeť nejvyššího rádce královny Alžběty. Příběh o hledání autora největších her středověku je zasazen do bouřlivých událostí doby plné politických skandálů, intrik a zákeřných plánů hamižných šlechticů, kteří touží po anglickém ......

INFORMACE

AUTOR
Neal Asher
DIMENZE
12,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna.pdf

POPIS

Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI. Brockle porušil svou dobrovolnou vazbu na vězeňské kosmické lodi Tyburn a v očekávání svého posledního výstupu se upgradoval tak, že je teď ještě mocnější a inteligentnější. Ve vesmírné stanici Místnost 101, obří válečné továrně, která vyrobila i Penny Royal, mezitím zápasí skupinka lidí, pradorů a válečných robotů o nadvládu. Situaci ještě zkomplikoval příchod žvatlokače známého pod jménem Spřádač, který je posledním živým zástupcem mocné mimozemské rasy Atheterů. Jaké je Atheterovo místo v komplikovaných plánech Penny Royal? Hrají pradorské a řádové síly této temné UI nevědomky do karet, nebo je to naopak? V posledním dílu trilogie Neala Ashera Proměna zapadnou všechny dílky skládačky do sebe a příběh dospěje k velkému finále na okraji černé díry ukrývající potenciální hrozbu, která může zničit celý Řád i Království.

Chcete si přečíst knihu?Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neal Asher. Číst Stroj nekonečna: Román z cyklu Proměna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY