Soukromá vernisáž: výbor z poezie

Soukromá vernisáž: výbor z poezie - Zdena Bratršovská | Jesuslecitona.org

...Ohler (4) Arnošt Lustig (3) František Všetička (3) Petr ... Soukromá vernisáž | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Soukromá vernisáž výbor z poezie Zdena Bratršovská: Soukromá vernisáž. Výbor z poezie. H&H 2019, 210 stran.Repro archiv Soukromá vernisáž (výbor z poezie) Bilanční, autorsky promyšlená a umně komponovaná retrospektiva z pěti básnických knih ... Kód: 0354165 Autor: Bratršovská Zdena EAN: 9788073191320 Dostupnost: Poslední kusy. ks. Cena s DPH: Jed v růži (Výbor z milostné poezie) V ... vernisáž - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . ks. Cena s DPH: Jed v růži (Výbor z milostné poezie) Vladimír Janovic: Poezie: 120,- Kč ... Poezie: 170,- Kč: 310: Soukromá vernisáž: Zdena Bratršovská ... Aforismus byl kultivován v mnohých literárních salonech, z evropské školy vyčnívá podle něj o hlavu francouzský a německý duch. Jak sám říká, zná pod Petřínem téměř každý kámen - chodil zde do základní školy (dnes Keplerovo gymnázium). ... Soukromá vernisáž (výbor z poezie) Bilanční, autorsky promyšlená a ... Soukromá vernisáž (výbor z poezie) • Poézia • Zdena Bratršovská • 2019/06 Bilanční, autorsky promyšlená a umně komponovaná retrospektiva z pěti básnických knih Zdeny Bratršovské, které vyšly v letech 19 viac » V Praze ještě zůstaneme a potěšíme všechny milovníky poezie. Ve středu 6. listopadu v Městské knihovně v Praze v Domu čtení představí knihu Soukromá vernisáž od známé básnířky, prozaičky a divadelnice Zdeny Bratršovské. Jedná se o výbor z autorčiných pěti básnických sbírek vydaných v 80. letech minulého ... Soukromá vernisáž (výbor z poezie) • Zdena Bratršovská • H+H • 2019/06 Bilanční, autorsky promyšlená a umně komponovaná retrospektiva z pěti básnických knih Zdeny Bratršovské, které vyšly v letech 19 viac » Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%. Široká nabídka poezií na MALL.CZ. Dodání do 24 hodin. Aktuální výbor z unikátní obrazové učebnice Jana Amose Komenského doplněný novými ilustracemi Václava Sokola se snaží zprostředkovat „svět v obrazech" současnému dětskému čtenáři. Redaktoři nového vydání Orbis pictus se po čtyřech stoletích obracejí v doslovu k jejímu autorovi s velký...

INFORMACE

AUTOR
Zdena Bratršovská
DIMENZE
6,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Soukromá vernisáž: výbor z poezie.pdf

POPIS

Bilanční, autorsky promyšlená a umně komponovaná retrospektiva z pěti básnických knih Zdeny Bratršovské, které vyšly v letech 1983 – 1987. Autorka spojovaná s první českou divadelní alternativou, jíž bylo Bílé divadlo z přelomu šedesátých a sedmdesátých let 20. století, je v poslední době známá především jako prozaička a publicistka tvořící knihy spolu s Františkem Hrdličkou (např. Sebranci, Báječný hotel Rezeda, Samé malé pitvorky, Kufr s milenkami aj.). Výbor z její básnické tvorby je členěn tematicky a žánrově do devíti oddílů (např. Monology, Oživené obrazy, Portréty a epizody, Pastorály atd.). Výbor je doplněn podrobným a otevřeným autorským komentářem.

Chcete si přečíst knihu?Soukromá vernisáž: výbor z poezie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdena Bratršovská. Číst Soukromá vernisáž: výbor z poezie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY