Sexy mlékař

Sexy mlékař - Alice Claytonová | Jesuslecitona.org

...a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem ... Pinky v Knihách : RECENZE: Sexy mlékař | Alice Claytonová ... . ... O hodně lepší než Sexy mlékař, ale ne lepší než Sexy farmář. Líbilo se mi hašteření Clary a Archieho a nejvíc jsem se smála v těch dvou případech, kdy ho Clara honila. Bohužel zde však byla i místa, kdy bych hlavní hrdinku nejraději propleskla. Nikdo však není dokonalý a pozitiva převažují. Krásná oddechovka. E-kniha: Sexy mlékař (Alice Clayton). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbe ... Sexy mlékař - Alice Claytonová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Nikdo však není dokonalý a pozitiva převažují. Krásná oddechovka. E-kniha: Sexy mlékař (Alice Clayton). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Sexy mlékař 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: 1 recenze; Napsat recenzi; Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Více o e-knize Sexy mlékař. Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Kupte knihu Sexy mlékař od Alice Clayton na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Alice Claytonová
DIMENZE
3,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Sexy mlékař.pdf

POPIS

Natalie Graysonová má všechno. Je krásná, žije na Manhattanu a pracuje jako top manažerka přední reklamní agentury, jejíž kampaně se nebojí provokovat. Má spoustu přátel, milující rodinu a v adresáři samé pěkné svobodné mládence. Co víc by si mohla moderní holka z velkoměsta přát? Odpovědí je, samozřejmě… sýr. Nataliinou oblíbenou činností je trávit sobotní rána na Union Square, kde se každý týden koná farmářský trh, na němž se může naplno oddat své vášni pro všechno mléčné. Nataliin oblíbený stánek navíc uspokojuje i její vášeň pro všechno sexy. Oscar Mendoza, majitel mlékárny Bailey Falls a dodavatel těch nejlepších farmářských sýrů, jaké může Hudson Valley nabídnout, je vysoký, snědý, záhadný… a vypadá to, že nejeví zájem. Nebo to si alespoň Natalie myslí – ačkoli jí to nezabrání snít o velikosti jeho, ehm, bandasky na mléko. Romantika bublá, vášeň pění, a něco neuvěřitelného vyplouvá na povrch. Mohla by to být… láska?

Chcete si přečíst knihu?Sexy mlékař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Claytonová. Číst Sexy mlékař Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY