Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény

Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény - David Lacko | Jesuslecitona.org

...ste trávili čas a snažili se jim něco marně vysvětlit, i rádoby odborníky, kterých je plný internet ... Proč hlupák zůstává hlupákem? - David Lacko | Knihy.ABZ.cz ... . Teď už víte, proč hlupák zůstává hlupákem a jak těžké, ne-li nemožné, je mu pomoci. Teď už víte, proč se nekompetentní považují za kompetentní. Možná už chápete lidi, se kterými jste trávili čas a snažili se jim něco marně vysvětlit, i rádoby odborníky, kterých je plný internet. Proč hlupák zůstává hlupákem: David Lacko. Mám v oblibě knihy s provokativním názvem a výrazným ... Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické ... ... . Proč hlupák zůstává hlupákem: David Lacko. Mám v oblibě knihy s provokativním názvem a výrazným obalem, které zaujmou čtenářovu pozornost na první pohled. A k takovým nepochybně patří i kniha Davida Lacka s názvem Proč hlupák zůstává hlupákem?, kterou vydalo AKADEMICKÉ NAKLADATELSTVÍ CERM, s.r.o. Poněkud netradiční název pro knihu z akademického ... Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické fenomény. by Káťa Moravcová updated on 25. 7. 2019 24. 7. 2019 Leave a Comment on Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické fenomény. Zajímá vás, jak se bránit manipulaci, klamavé reklamě či jak je to s lidskou intuicí ? Chcete vědět, proč se daří ... Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické fenomény-26 %. ... Autor ve své práci představuje originální a zajímavé psychologické fenomény, které v mnoha ohledech reflektují aktuální celospolečenská témata, přičemž se opírá o početnou zásobu odborných publikací. ... David Lacko: Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické fenomény. 220,00 Kč. Petr Nutil: Média, lži a příliš rychlý mozek (Průvodce postpravdivým světem) 269,00 Kč. Všechny produkty. David Lacko: Proč hlupák zůstává hlupákem? A další psychologické fenomény....

INFORMACE

AUTOR
David Lacko
DIMENZE
11,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény.pdf

POPIS

Kniha se skládá ze třinácti tematických esejí z oblasti kognitivní a sociální psychologie i dalších příbuzných vědeckých disciplín. Vzhledem ke své populárně-naučné formě je publikace vhodná nejenom pro studenty a odborníky z oblasti psychologie, ale i pro širokou laickou veřejnost. Autor ve své práci představuje originální a zajímavé psychologické fenomény, které v mnoha ohledech reflektují aktuální celospolečenská témata, přičemž se opírá o početnou zásobu odborných publikací. Čtenář se v knize dočte o Forerově efektu, jenž vysvětluje lidskou tendenci věřit horoskopům, i o fenoménech snažících se pochopit válečná zvěrstva minulého století, jako byl např. holocaust. V dalších částech se čtenář dozví zajímavé informace o podstatě lidského altruismu, o kvantovém vědomí a duši i o tom, proč doopravdy nemá cenu hádat se s hlupákem. V neposlední řadě autor v knize vysvětluje, proč lidé podvádějí, proč se postupně v celospolečenských debatách radikalizují jejich názory, a nabízí řešení, jak tomuto trendu zabránit.

Chcete si přečíst knihu?Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Lacko. Číst Proč hlupák zůstává hlupákem?: A další psychologické fenomény Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY