Zvuk slunečních hodin

Zvuk slunečních hodin - Hana Andronikova | Jesuslecitona.org

...ame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky ... Holocaust: Fotografie zastavují čas 1/3 (2004) - Dokument ... ... . Objednávejte knihu Zvuk slunečních hodin v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Hana Androniková pracovala jako manažerka, ale posléze se začala věnovat literatuře. Po knižním debutu Zvuk slunečních hodin získala v roce 2002 ocenění Magnesia Litera jako objev roku. Její pravděpodobně nejznámější a nejzajímavější knihou je Nebe nemá dno, kde auto ... Zvuk slunečních hodin - Wikipedie ... . Její pravděpodobně nejznámější a nejzajímavější knihou je Nebe nemá dno, kde autorka rozjímá o životě a používá paralelu cesty po exotických krajích jako cesty po vlastní duši. Více o e-knize Zvuk slunečních hodin Román vynalézavým způsobem spojuje několik rovin a časových pásem - Baťův Zlín, Indii třicátých let, poválečnou Ameriku. Před čtenářem se odvíjí strhující příběh, v jehož centru stojí milostný vztah Tomáše Kepplera a židovské dívky Ráchel viděný očima jejich syna ......

INFORMACE

AUTOR
Hana Andronikova
DIMENZE
10,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Zvuk slunečních hodin.pdf

POPIS

Knihu mám právě rozečtenou a moc se mi líbí. Ani jsem nečekala, že to bude tak výborné, poutavě psané a propracované čtení, v žádném případě nejde o tuctový příběh s nosnou tematikou Holocaustu. Věřím, že poslední stránky, které mi ještě zbývají, už neporuší nic z dojmu, který jsem dosud získala. České soudobé literatuře se víceméně vyhýbám, mám pocit že osobití autoři kvalitních, ne-povrchních a ne-vyumělkonaých příběhů u nás vymizeli a hle, dočkám se překvapení v podobě Hany Andronikové. Nikde jsem o její tvorbě nic nečetla, až nedávno, v souvislosti s jejím nedávným úmrtím, mi přišel do ruky článek o jejím životě, který zřejmě uměla žít naplno a poctivě. Plná a poctivá je též tato kniha.

Chcete si přečíst knihu?Zvuk slunečních hodin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Andronikova. Číst Zvuk slunečních hodin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY