Hrob třinácté panny

Hrob třinácté panny - Naďa Horáková | Jesuslecitona.org

... třinácté panny. Kdo napsal knihu Hrob třinácté panny? Autorem je Naďa Horáková ... Hrob třinácté panny - Knihkupectví Luxor ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. 0 hodnocení Hrob třinácté panny 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Lada Nevrtalová přijíždí do malé moravské vesnice, aby převzala jako dědictví starou vilu po své pratetě Anně. Dům na samotě je však velmi nevhodné obydlí pro mladou dívku, zvláště když v ... Hrob třinácté panny - Naďa Horáková | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Dům na samotě je však velmi nevhodné obydlí pro mladou dívku, zvláště když v jeho ... Lada Nevrtalová přijíždí do malé vesnice, aby převzala dědictví po své svérázné pratetě Anně. Starý dům je však velmi nevhodné obydlí pro mladou dívku - stojí na samotě, navíc v blízkosti opuštěného hřbitova opředeného podivnou historií. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Hrob třinácté panny 3.5. 3 recenze ; Lada Nevrtalová přijíždí do malé moravské vesnice, aby převzala jako dědictví starou vilu po své pratetě Anně. Dům na samotě je však velmi nevhodné obydlí pro mladou dívku, zvláště když v jeho blízkosti leží opuštěný hřbitov opředený podivnou historií. ......

INFORMACE

AUTOR
Naďa Horáková
DIMENZE
12,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrob třinácté panny.pdf

POPIS

Lada Nevrtalová přijíždí do malé moravské vesnice, aby převzala jako dědictví starou vilu po své pratetě Anně. Dům na samotě je však velmi nevhodné obydlí pro mladou dívku, zvláště když v jeho blízkosti leží opuštěný hřbitov opředený podivnou historií. Lada se brzy přesvědčí o tom, že pověry mají na vesnici stále pevné kořeny a že na nich opravdu může něco být. Velmi podivné, téměř hororové události, které se kolem Lady dějí, vyústí ve vraždu a zdá se, že v ohrožení života je i ona sama. Ovšem najdou se hned tři mužní ochránci, kteří by jí rádi poskytli pomocnou ruku. Lada se ocitá před zásadní životní otázkou, komu věnuje svou důvěru.

Chcete si přečíst knihu?Hrob třinácté panny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naďa Horáková. Číst Hrob třinácté panny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY