Ďábel ve Skotsku

Ďábel ve Skotsku - Suzanne Enoch | Jesuslecitona.org

... jejich láskou z dětství ... Ďábel ve Skotsku Suzanne Enoch ... Skotsko - Kniha za knihou ... . ... Tato e-kniha je dostupná ve formátech: ePUB Mobi pro Kindle. Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB. Romantika. Vydavatel: Baronet Vydáno: 2019 Série: Neobyčejní hrdinov é díl 3 ... E-kniha: Ďábel ve Skotsku - Suzanne Enoch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny ... Skotsko - Kniha za knihou ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Ďábel ve Skotsku Autor: Enoch, Suzanne Nakladatel: Baronet EAN: 9788026911272 ISBN: 978-80-269-1127-2 Originál: A Devil in Scotland Překlad: Pacnerová, Jana Popis: 1× kniha, vázaná, 311 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Ďábel ve Skotsku 1806, Skotsko: Divoký a nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe. 1806, Skotsko. Divoký a nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe. ... 1806, Skotsko. Divoký a nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe. Hledáte Ďábel ve Skotsku od Suzanne Enoch? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kilt je výhradně mužská součást skotského národního kroje (ženy, až na výjimky, kilt nenosí) v podobě mužské zavinovací skládané suknice s barevným kárem, ozdobnými třásněmi a ozdobnou broží, nejčastěji ve formě zavíracího špendlíku - tzv. kiltpin.Existu...

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Enoch
DIMENZE
8,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel ve Skotsku.pdf

POPIS

1806, Skotsko: Divoký, nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe. Už je ale pozdě a když ho Ian za jeho podlost zapudí, s největší radostí opouští Skotsko navždy… 1816: Manželství s Ianem bylo pro Beccu něčím praktickým a logickým. Jakmile však Callum odplul do Ameriky, stýskalo se jí po jeho rošťáckém šarmu a chuti do života. Teď, po deseti letech, je Becca vdovou a do skotské vlasti se vrací velice proměněný Callum. Vzpomene si na jejich energický, ohnivý vztah, nebo jí zazlívá bratrovu nečekanou smrt? Tentokrát ani jeden z nich nemůže popírat žhavou přitažlivost, ale neshoří jejich srdce v plamenném žáru skandálu?

Chcete si přečíst knihu?Ďábel ve Skotsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Enoch. Číst Ďábel ve Skotsku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY