Skútr Čezeta: renovace, údržba, opravy, technika

Skútr Čezeta: renovace, údržba, opravy, technika - Marcel Malypetr | Jesuslecitona.org

...ba, opravy, technika - Marcel Malypetr. Komu se líbí ojedinělý design Čezety, kdo je příznivec či sběratel motocyklů a ... PDF Marcel Malypetr - KOSMAS.cz ... ... Skútr Čezeta a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... renovace, údržba, opravy, technika. PDF Marcel Malypetr • ... Druhé vydání knihy Skútr Čezeta vzniklo na základě četných dotazů čtenářů, kteří požadovali doplnění informací týkajících se provozu těchto krásných a čím dál populárnějších veteránů. Vzhledem k "pokročilému věku" těchto strojů jsou už také s jejich "životy" spojeny poruchy, které vyžadují opravy, s ... Skútr Čezeta - renovace, údržba, opravy, technika - Marcel ... ... . Vzhledem k "pokročilému věku" těchto strojů jsou už také s jejich "životy" spojeny poruchy, které vyžadují opravy, seřizování, renovace… Renovace, údržba, opravy, technika. MALYPETR Marcel. Info: Grada Publishing, 2017 (2., rozšíř) - váz., 192 str. EAN: Skútr Čezeta - renovace, údržba, opravy, technika (Popis) stav veľmi dobrý, pevná laminovaná väzba, 172 strán, jazyk český ... spojeny poruchy, které vyžadují opravy, seřizování, renovace a další úpravy. V knize najdete kromě praktických rad i informace o vzniku a historii skútrů Čezeta. Skútr Čezeta a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk. ... renovace, údržba, opravy, technika - 2., rozšířené vydání ... E-knihy Odborná a náučná Technika a priemysel Motorizmus, automobily Ostatn ... Skútr Čezeta renovace, údržba, opravy, technika - 2., rozšířené vydání . Marcel Malypetr; Marcel Malypetr . 2,0 . Sledovať autora . História Technika a priemysel. Všetky knihy autora ......

INFORMACE

AUTOR
Marcel Malypetr
DIMENZE
4,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Skútr Čezeta: renovace, údržba, opravy, technika.pdf

POPIS

Komu se líbí ojedinělý design Čezety, kdo je příznivec či sběratel motocyklů a skútrů ČZ, jistě přivítá informace otištěné hned v úvodu nového vydání: konstruktérovi Čezet, panu Jaroslavu Františku Kochovi byl v jeho rodné obci Mcely odhalen památník. Dále se dočtete o zcela nových poznatcích z konstrukce předsériového provedení, které ještě nikde nebyly publikovány a dokladují nám, jak se konstrukce skútru i funkce některých konstrukčních prvků změnila. Největší novinkou v tomto vydání jsou ovšem informace o snahách obnovit výrobu skútrů Čezeta, které najdete v kapitole „Čezeta žije“. Nová Čezeta bude elektroskútr s parametry srovnatelnými s jinými vyspělými značkami. Nic z předchozího vydání tu nechybí. Technicky založení čtenáři zde najdou technická data všech typů, ale také seřizovací tabulky skútrů Čezeta i přehled všech použitých karburátorů, které určitě ocení všichni řidiči i renovátoři. A ti, kteří při svých jízdách opravují, seřizují a jinak vylaďují své miláčky, tu najdou nepřeberné množství praktických rad, jak odstranit někdy až záhadné závady.

Chcete si přečíst knihu?Skútr Čezeta: renovace, údržba, opravy, technika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcel Malypetr. Číst Skútr Čezeta: renovace, údržba, opravy, technika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY