Neandrtálka našla člověka

Neandrtálka našla člověka - Penny Reid | Jesuslecitona.org

... O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci: 1) Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové ... Neandrtálka našla člověka - Penny Reid | Knihy Dobrovský ... . 2) Klidně bude hrát pod pás, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. 3) Neumí plést. Po pěti měsících vztahu chce Quinn požádat Janii o ruku. Neandrtálka našla člověka E-kniha, česky. Neandrtálka našla člověka. 1x. 0. Elektronická kniha Autor: Penny Reid. 2019, česky, 416 stran - 2. kniha ze série Kamarádky z pletacího klubu. Elektronické knihy » Romantika. Baronet Neandrtálka na ... Kniha Neandrtálka našla člověka - Reid Penny | Dobré Knihy.cz ... . kniha ze série Kamarádky z pletacího klubu. Elektronické knihy » Romantika. Baronet Neandrtálka našla člověka (978-80-269-1130-2) Ostatní knihy . O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci: 1) Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové. 2) Klidně bude hrát pod pás, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. 3) Neumí plést.Po pěti měsících vz... Neandrtálka našla člověka 329,-251,-Skladem > 10 ks. Koupit. Neandrtálka našla člověka O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci: 1) Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové. 2) Klidně bude hrát pod pás, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. Hledáte Neandrt...

INFORMACE

AUTOR
Penny Reid
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Neandrtálka našla člověka.pdf

POPIS

O Quinnu Sullivanovi byste měli vědět tři věci: 1) Je k zbláznění zamilovaný do Janie Morrisové. 2) Klidně bude hrát pod pás, jenom aby získal, co (nebo koho) chce. 3) Neumí plést.Po pěti měsících vztahu chce Quinn požádat Janii o ruku. Kdyby to bylo na něm, požádal by ji o ruku, vzal si ji a ještě jí udělal dítě, to vše v tentýž den, jenom aby se vyhnul utrpení a dramatu, které doprovázejí čtyři stadia předsvatebních příprav – zasnoubení, seznámení s rodiči, rozlučku se svobodou a zbytečné svatební tradice. Janie mu však jeho plán překazí. Chce po něm, aby svou oddanost dokázal tím, že projde všemi výše zmíněnými kroky bez ohledu na to, jak všední a zbytečné mu připadají. Vydrží Quinn až do svatby? Nebo si postaví hlavu? Jedna věc je jistá. Quinn Sullivan se bude muset naučit očekávat španělskou inkvizici (jinými slovy vše neočekávané), pokud chce Janii Morrisovou za manželku.

Chcete si přečíst knihu?Neandrtálka našla člověka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Penny Reid. Číst Neandrtálka našla člověka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY