Nádherní poražení

Nádherní poražení - Leonard Cohen | Jesuslecitona.org

... jeho vůbec posledním; později se mimo hudby věnoval pouze psaní básní ... Nádherní poražení - Leonard Cohen | Kniha na Alza.cz ... . Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají - nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem jako v těch nejlepších písních kanadského barda. Nádherní poražení, autor: Leonard Cohen, rok vydání: 1997. Antikvari ... Kniha: Nádherní poražení (Leonard Cohen) | Martinus ... . Nádherní poražení, autor: Leonard Cohen, rok vydání: 1997. Antikvariát s více než 30 507 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace. Nádherní poražení Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají - nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem ... Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají - nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem jako v těch nejlepších písních kanadského barda. Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají - nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem jako v těch nejlep...

INFORMACE

AUTOR
Leonard Cohen
DIMENZE
11,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Nádherní poražení.pdf

POPIS

Leonard Cohen je znám především jako skvělý písničkář a textař, jeho prózy si však s jeho hudební tvorbou co do kvality nijak nezadají – nejlepším důkazem je román Nádherní poražení z roku 1966, smělá, exaltovaná, erotizující vize, v níž se mísí sakrální a profánní podobným způsobem jako v těch nejlepších písních kanadského barda. Bezejmenný vypravěč nám tu líčí tragický milostný trojúhelník z Montrealu šedesátých let, zvláštně propojený s příběhem irokézské světice ze 17. století; jeho vyprávění šokuje svou upřímností, nevyhýbá se ani těm nejintimnějším záležitostem a nejskrytějším hnutím mysli, překypuje smutkem a mystickými vidinami a nabízí překvapivé vykoupení.

Chcete si přečíst knihu?Nádherní poražení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leonard Cohen. Číst Nádherní poražení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY