Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání

Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání - Eva Rychlíková | Jesuslecitona.org

...vá. 1. vyd. Praha: Grada, 2002. 256 s. ISBN 8024702371 ... Funkční poruchy koubů končetin - diagnostika a léčba (2 ... ... . Další formáty: BibTeX ... Somatizace a funkční poruchy (e-kniha) Publikace překlenuje současnou mezeru v našich znalostech o potřebném léčebném postupu tam, kde se uváděné zdravotní poruchy považují za orgánově nevysvětlené tělesné potíže. Funkční poruchy kloubů končetin Eva Rychlíková ... Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím - bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubní ... Funkční poruchy kloubů končetin | Knihy Grada ... . Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn. Funkční poruchy kloubů končetin - diagnostika a léčba, 2., doplněné vydání. Eva Rychlíková. Grada Publishing. Doplněné a aktualizované vydání úspěšné a žádané publikace zaměřené na bolesti kloubů způsobené ... Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba - Eva Rychlíková (2019, brožovaná bez přebalu lesklá, 2. vydání) v 33 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství. Funkční poruchy kloubu končetin (Diagnostika a léčba) Eva Rychlíková • Grada, 2019 ... Eva Rychlíková • Grada, 2019 . Posielame do 12 dní. Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím - bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. ... Léčba výhřezu meziobratlového disku a skoliózy cvičením spirálních Smíšek Richard - Smíšková Kateřina. Funkční poruchy kloubů končetin. diagnostika a léčby. 2. doplněné vyd. Rychlíková Eva. Terapeutické využití kinesio tapu 2019 Leave a Comment on Funkční poruchy kloubů končetin Dnes již klasická publikace Funkční poruchy kloubů končetin, která je dobře známá zejména všem odborníkům v oboru fyzioterapeutické léčby, se nyní dočkala svého 2.doplněného vydání v novém kabátku....

INFORMACE

AUTOR
Eva Rychlíková
DIMENZE
11,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání.pdf

POPIS

Po téměř 17 letech vychází doplněné vydání úspěšné publikace, věnující se častým potížím – bolestem kloubů způsobeným funkčními poruchami. Dochází k omezení vzájemné pohyblivosti kloubních plošek bez patomorfologických změn.Z knihy čtenář získá nejprve všeobecný přehled o vzniku funkčních poruch. Dále autorka popisuje správné klinické vyšetření kloubu, zásady funkčního vyšetření kloubu a specifika léčení obtíží. V dalších částech publikace je velmi podrobně popsáno vyšetřování kloubů horní a dolní končetiny a také léčebné zákroky. Čtenář zde najde i upozornění na nejčastější chyby jak při vyšetření, tak u jednotlivých léčebných postupů. V závěru je v klinické části uvedena klinická symptomatologie funkčních poruch, včetně jejich diagnostiky a léčení. Kniha je bohatě obrazově dokumentována – obsahuje na 220 fotografií, schémat a kreseb.

Chcete si přečíst knihu?Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Rychlíková. Číst Funkční poruchy kloubů končetin: Diagnostika a léčba, 2. doplněné vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY