Ďábel ve Skotsku

Ďábel ve Skotsku - Suzanne Enoch | Jesuslecitona.org

...ch zákazníků Koupit Koupit eknihu. 1806, Skotsko: Divoký, nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem ... Skotsko - Kniha za knihou ... . Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe. Ďábel ve Skotsku E-kniha, česky. Ďábel ve Skotsku. 2x. 0. Elektronická kniha Autor: Suzanne Enoch. 2019, česky, 312 strán - 3. Kniha zo série Neobyčejní hrdinov ... 1806, Skotsko: Divoký, nezdárný Callum MacCreath nijak nes ... Skotsko - Kniha za knihou ... . 2019, česky, 312 strán - 3. Kniha zo série Neobyčejní hrdinov ... 1806, Skotsko: Divoký, nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe....

INFORMACE

AUTOR
Suzanne Enoch
DIMENZE
6,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel ve Skotsku.pdf

POPIS

1806, Skotsko: Divoký, nezdárný Callum MacCreath nijak nespěchá stát se něčím manželem. Když ale jeho zodpovědný, usedlý starší bratr Ian oznámí zasnoubení s Rebeccou, jejich láskou z dětství, učiní Callum překvapivé zjištění: chce tu krásnou mladou dívku pro sebe. Už je ale pozdě a když ho Ian za jeho podlost zapudí, s největší radostí opouští Skotsko navždy… 1816: Manželství s Ianem bylo pro Beccu něčím praktickým a logickým. Jakmile však Callum odplul do Ameriky, stýskalo se jí po jeho rošťáckém šarmu a chuti do života. Teď, po deseti letech, je Becca vdovou a do skotské vlasti se vrací velice proměněný Callum. Vzpomene si na jejich energický, ohnivý vztah, nebo jí zazlívá bratrovu nečekanou smrt? Tentokrát ani jeden z nich nemůže popírat žhavou přitažlivost, ale neshoří jejich srdce v plamenném žáru skandálu?

Chcete si přečíst knihu?Ďábel ve Skotsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzanne Enoch. Číst Ďábel ve Skotsku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY