Dáma na útěku

Dáma na útěku - Amanda Quick | Jesuslecitona.org

...emá vůbec žádné peníze str.9 Hraje s tebou fotbal str ... Řešení křížovek PRO VŠECHNY!!!! - diskuse - Dáma.cz ... .13 Dlouze díval a dal mi dva tisíce str.14-15 Vivien nemohla vůbec zbavit mučivého kašle. str.17 Když já ji zas tak moc dobře neznám str.20 No a co, tak ji zase znovu nabiju str.25 Mluví více pouze v soukromí ... Dáma na útěku . Amanda Quick; Amanda Quick . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Deti a mláde ž Detektívky Trilery Romány Sci-fi, fantasy, horory Doplnky ... Více o e-knize Dáma na útěku V dalším příběhu ... Řešení křížovek PRO VŠECHNY!!!! - diskuse - Dáma.cz ... ... Více o e-knize Dáma na útěku V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let - kde se za oslnivými iluzemi skrývají ta nejtemnější tajemství... Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Všechny informace o produktu Kniha Dáma na útěku - Amanda Quick, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dáma na útěku - Amanda Quick. Objednávejte knihu Dáma na útěku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha Dáma na útěku iba za 14,38 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Díky práci v čajovně se dostává do popředí zájmu pravidelných návštěvníků tohoto přímořského městečka: významných lidí z Hollywoodu, kteří neustále potřebují něco na kocovinu. Dáma na útěku. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Om...

INFORMACE

AUTOR
Amanda Quick
DIMENZE
4,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Dáma na útěku.pdf

POPIS

V dalším příběhu se s Amandou Quick vrátíme do Kalifornie třicátých let – kde se za oslnivými iluzemi skrývají ta nejtemnější tajemství...Po útěku se soukromého sanatoria přijíždí Adelaide Blakeová do Burning Cove v Kalifornii, aby začala znovu. Díky práci v čajovně se dostává do popředí zájmu pravidelných návštěvníků tohoto přímořského městečka: významných lidí z Hollywoodu, kteří neustále potřebují něco na kocovinu. Jedním z těchto zákazníků je i Jake Truett, obchodník, který před nedávnem ovdověl a touží po odpočinku. Adelaide však netuší, že jeho vyčerpanost je pouze zástěrka.V Burning Cove není nikdo tím, za koho se vydává. Za pozlátkem a mocí se ukrývají drogoví dealeři, gangsteři a podvodníci. A do tohoto iluzorního světa přichází jasnovidka Madame Zolanda. Adelaide a Jake ovšem na její podvod neskočí. Když se z ní však stane oběť její vlastní děsivé předpovědi a je zavražděna, jsou oba zataženi do temného světla pokrytectví a klamů. Adelaide ani Jake nemohou předvídat, že v tajemném podsvětí narazí na stopy po ženě, jíž Adelaide bývala – a odhalí hrozbu vraha, který je až příliš skutečný..

Chcete si přečíst knihu?Dáma na útěku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Quick. Číst Dáma na útěku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY