Spis Vaterland

Spis Vaterland - Volker Kutscher | Jesuslecitona.org

...stupimském náměstí, leží mrtvý muž ... Spis Vaterland - Volker Kutscher | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Vše nasvědčuje tomu, že se utopil. Komisař Gereon Rath nemá z nového případu velkou radost, má dost nepříjemností už tak. Jeho vyšetřování s cílem dopadnout ... Německý spisovatel Volker Kutscher představuje svou novou knihu. Čtvrté dílo z krimi série nese název Spis Vaterland (Die Akte Vaterland). Čtenáři se mohou opět těšit na dobrodružství sympatického policejního inspektora Gereona Rathova. Kniha vyjde 18. června v nakladatelstv ... Spis Vaterland | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Kniha vyjde 18. června v nakladatelství MOBA, o překlad se postaral Tomáš Butala. Spis Vaterland. Celkové hodnocení ... Anotace. Červenec 1932, berlínská policie stojí před záhadou: v nákladním výtahu v „Domě Vaterland", legendárním chrámu zábavy na Postupimském náměstí, leží mrtvý muž. Vše nasvědčuje tomu, že se utopil. Člověku až přijde líto, že Spis Vaterland, nový příběh berlínského policejního komisaře Gereona Ratha z pera Volkera Kutschera, má více než šest set stránek, takže se nedá přečíst na jeden zátah, protože je vskutku podmanivý. Spis Vaterland a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies....

INFORMACE

AUTOR
Volker Kutscher
DIMENZE
5,62 MB
NÁZEV SOUBORU
Spis Vaterland.pdf

POPIS

Červenec 1932, berlínská policie stojí před záhadou: v nákladním výtahu v „Domě Vaterland“, legendárním chrámu zábavy na Postupimském náměstí, leží mrtvý muž. Vše nasvědčuje tomu, že se utopil. Komisař Gereon Rath nemá z nového případu velkou radost, má dost nepříjemností už tak. Jeho vyšetřování s cílem dopadnout neznámého nájemného vraha se už celé týdny nehýbá z místa. A to, že jeho velká láska Charlotte „Charly“ Ritterová se vrací z ročního studijního pobytu v Paříži a nastupuje jako komisařka čekatelka na Alex – na oddělení vražd, celou situaci zrovna neusnadňuje. Zdá se, že mrtvý muž z Postupimského náměstí je jednou z obětí série vražd, jejichž stopy vedou daleko, až někam k polským hranicím. Tady se Rath setkává s mlčenlivými východními Prušáky, nelegálně pálenou kořalkou a se záludnostmi tamní přírody. Odpor proti vyšetřovateli z Berlína vzroste ve chvíli, kdy narazí na dlouho střežené tajemství.

Chcete si přečíst knihu?Spis Vaterland ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Volker Kutscher. Číst Spis Vaterland Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY