Pravidla touhy

Pravidla touhy - Rachel van Dyken | Jesuslecitona.org

...í přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj ... Staromládenecký klub: Pravidla touhy - Miranda Lee ... ... . Jenže teď když spolu musí... Pravidla touhy od Rachel Van Dyken v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. E-kniha: Pravidla touhy (Rachel Van Dyken). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí pře ... Pravidla touhy - Rachel Van Dyken | Knihy na Martinus.cz ... . 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš. Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Kniha Pravidla touhy z vydavateľstva Baronet a mnoho iných kníh s kategórie Romantická beletria nájdete na Najlacnejšie knihy online...

INFORMACE

AUTOR
Rachel van Dyken
DIMENZE
7,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravidla touhy.pdf

POPIS

Pravidlo dohazovačů č. 2: Nikdy mu nedávej najevo, jak moc ho chceš.Lex nenávidí Gabi. Gabi nenávidí Lexe. A teď spolu musejí přežít několik týdnů. Lex má Gabi naučit, jak se stát novou dohazovačkou, a pak už od ní bude mít pokoj. Jenže teď když spolu musí pracovat, hádají se pořád častěji… a ještě víc to mezi nimi jiskří. Lex sám netuší, jestli by ji radši uškrtil, nebo si to s ní rozdal na nejbližším stole. Gabi má ovšem tajemství, které skrývá nejenom před svým nejlepším kamarádem Ianem, ale i před svým úhlavním nepřítelem Lexem. Brzy však pochopí, že Lex není takový zmetek, za jakého ho vždycky považovala… a začíná pro ni znamenat mnohem víc.

Chcete si přečíst knihu?Pravidla touhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel van Dyken. Číst Pravidla touhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY