Na kafi s Josefem Dvořákem

Na kafi s Josefem Dvořákem - Josef Dvořák, | Jesuslecitona.org

...nosti, která má co říct. EAN: 9788087624722: ISBN: 978-80-87624-72-2: Rozměry: 219 x 159 x 22 mm: Na kafi s Josefem Dvořákem ... „Na kafi s Josefem Dvořákem" můžete být o dovolené i vy ... ... . Josef Dvořák, Petr Matějček. Pokud bychom měli knihu charakterizovat jedním slovem, pak tedy jde o knihu bilanční. Populární herec, komik a nejslavnější český vodník se v ní ohlíží za celou svou kariérou a v pohodové kavárenské atmosféře přináší nejen... V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí bylo zase jednou opravdu živo. Ve čtvrtek 20. června se tady sešla celá ř ... Na Kafe s Josefem Dvořákem přišly Paulová, Černocká i ... ... ... V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí bylo zase jednou opravdu živo. Ve čtvrtek 20. června se tady sešla celá řada příznivců skvělého komika a oblíbeného herce Josefa Dvořáka, který v jednom z největších pražských knihkupectví slavnostně pokřtil svoji nejnovější knihu s názvem „Na kafi s Josefem Dvořákem". 50+ videos Play all Mix - Felix Holzmann - Akvárium - s Josefem Dvořákem YouTube Felix Holzmann - Všechny scénky - Duration: 2:05:28. derror007 6,523,386 views Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Na kafi s Josefem Dvořákem. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Na kafi s Josefem Dvořákem. DVOŘÁK Josef, MATĚJČEK Petr. Info: AOS Publishing, 2019 (1.) - váz., 254 str. EAN: 9788087624722 ISBN: ... Na kafi s Josefem Dvořákem MATĚJČEK PETR, DVOŘÁK JOSEF. Není skladem. Cena s DPH 314 K ... Křest knihy Na kafi s Josefem Dvořákem 20.6. v Paláci knih Luxor. 18.06.2019 - Křest knihy Na kafi s Josefem Dvořákem se uskuteční ve čtvrtek 20.6.2019 od 15.00 hod. v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze....

INFORMACE

AUTOR
Josef Dvořák,
DIMENZE
5,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Na kafi s Josefem Dvořákem.pdf

POPIS

Pokud bychom měli knihu charakterizovat jedním slovem, pak tedy jde o knihu bilanční. Populární herec, komik a nejslavnější český vodník se v ní ohlíží za celou svou kariérou a v pohodové kavárenskéatmosféře přináší nejen vřelé povídání plné humoru a historek, z nichž mnohé byly dosud nevyřčeny, ale i zamyšlení nad životem. Tato kniha je zcela odlišná od všeho, co jste o Josefu Dvořákovi četli, a přináší kopec lehké nadsázky i upřímnosti z celoživotní cesty člověka, který zasvětil svůj život humoru, divadlu, televizi, filmu, tvorbě pro děti a zejména nespoutanému, kreativně-bláznivému autorskému herectví. Přijměte pozvání na kafe s Pepou Dvořákem a nechte se pobavit či oslovit názory zajímavé osobnosti, která má co říct.

Chcete si přečíst knihu?Na kafi s Josefem Dvořákem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Dvořák,. Číst Na kafi s Josefem Dvořákem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY