Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob

Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Gareth Moore | Jesuslecitona.org

...inečných úkolů. Někdy se jedná o hádanky, jindy o hru se slovy, v některých případech musíte použít matematické ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná ... ... ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob Gareth Moore • Nakladatelství Universum (2019) Detektivky a napětí Geniální detektivové, neřešitelné záhady a strašlivé zločiny, ze kterých tuhne krev v žilách... Ať už si chcete procvičit mozkové závity, ponořit se do zákoutí mysli zákeřného vraha nebo prostě jen zvednout adrenalin nějakým poctivým krvákem, tady jste správně! Hvězdy žánru aneb Jak to všechno začalo Hercule Poirot, slečna Marplová ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Moore Gareth - Vítejte ve vzru ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná ... ... ... Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob - Moore Gareth - Vítejte ve vzrušujícím a zábavném světě Sherlocka Holmese! Tato kniha je plná doslova ďábelských výzev, které budou vyžadovat váš důvtip. Připojte se k Institut pro studium života a díla Sherlocka Holmese, Praha. 225 likes. Stránka je určena nejen pro vědeckou obec Institutu pro výzkum života a díla Sherlocka Holmese, ale i pro všechny jeho... VELKÝ SHERLOCK HOLMES Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob. ... Relaxujte chytře bez ohledu na věk a objevte všech 20 zvířat ukrytých mezi písmeny! Brož., 48 ......

INFORMACE

AUTOR
Gareth Moore
DIMENZE
8,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob.pdf

POPIS

Vítejte ve vzrušujícím a zábavném světě Sherlocka Holmese! Tato kniha je plná doslova ďábelských výzev, které budou vyžadovat váš důvtip. Připojte se k Holmesovu příteli doktoru Watsonovi a pokuste se spolu s ním vyřešit více než 130 jedinečných úkolů. Někdy se jedná o hádanky, jindy o hru se slovy, v některých případech musíte použít matematické principy. Použijte sílu svého logického myšlení a poměřte se s nepřekonatelným intelektem Sherlocka Holmese, největšího detektiva všech dob.

Chcete si přečíst knihu?Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gareth Moore. Číst Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY