Spánek

Spánek - Nick Littlehales | Jesuslecitona.org

...ep· temple (region of skull) ... Definition from Wiktionary, the free dictionary > Spánek Poruchy spánku jsou buď samostatným problémem nebo jsou projevem jiného (nejčastěji psychického) onemocnění ... #01 VĚDA A SPÁNEK: Vliv spánku na náš mozek, paměť a učení ... ... . S přibývajícím věkem spánku ubývá, proto se vyskytují u většiny starších lidí (zejména obtížné usínání, předčasné probouzení nebo přerušovaný spánek). Kvalitní spánek zaručí vašim dětem dostatek energie po celý den i jejich zdravý růst a vývoj. U nás jim takový spánek zařídíte. Nábytek 212 produktů Doplňte svoji ložnici o designový nábytek. Vaše ložnice tak bude útulnější a poskytne vám klidný a kvalitní spánek. AKCE Klidný s ... #01 VĚDA A SPÁNEK: Vliv spánku na náš mozek, paměť a učení ... ... . U nás jim takový spánek zařídíte. Nábytek 212 produktů Doplňte svoji ložnici o designový nábytek. Vaše ložnice tak bude útulnější a poskytne vám klidný a kvalitní spánek. AKCE Klidný spánek vyžaduje nejen ticho a klid, ale i správné nástroje, jako je matrace, která vyhovuje potřebám vašeho těla, polštář, jenž poskytuje dostatečnou oporu pro váš krk i ramena a peřinu, aby vás udržovala v teple a pohodlí celou noc, aniž byste se potili a bylo vám horko. Během této fáze je spánek lehčí - spící je více náchylný k probuzení a někdy může dojít ke krátkému nabytí vědomí a okamžitému opětovnému usnutí. Je vědecky dokázáno, že většina snů, které si subjekt podrobně a živě pamatuje, probíhá právě v této fázi spánku. ...

INFORMACE

AUTOR
Nick Littlehales
DIMENZE
8,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Spánek.pdf

POPIS

Nový program pro dobití baterií těla i mysli Až jednu třetinu svého života strávíme spánkem. Většina z nás spí ale neklidně, často se budí a únavu následně během dne zahání spoustou kofeinu, a to i přesto, že hodiny strávené v posteli zcela zásadně ovlivňují naši náladu, motivaci i rozhodovací schopnosti. Ba co víc, zcela zásadně řídí nejen náš pracovní výkon, ale především zdraví. Nechte si poradit od „spánkového guru“, který pomáhal s efektivním odpočinkem třeba i Cristianovi Ronaldovi.

Chcete si přečíst knihu?Spánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nick Littlehales. Číst Spánek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY