Červený drak

Červený drak - Thomas Harris | Jesuslecitona.org

...rci: Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel, Emily Watsonová - recenze, fotky, ukázky Červený drak - Roční návštěvnost Do roku 2012 čisté tržby, od roku 2013 hrubé tržby ? ️Watch Červený drak 2002 movie 4k uhd Now⬅️ Červený drak synopsis Červený drak 2002 csfd celý film Will Graham, agent FBI, je sice muž středního věku, a přece je již třetím rokem v penzi ... Hannibal Lecter: Červený drak - Thomas Harris | Databáze knih ... . Do důchodu odešel po vyšetřování série mimořádně brutálních vražd, kdy se seznámil i s doktorem Lecterem. ️hodinky Červený drak 2002 online cz z celý film ⬅️ Červený drak synopsis Červený drak 2002 csfd celý film Will Graham, agent FBI, je sice muž středního věku, a přece je již třetím rokem v penzi. Do důchodu odešel po vyšetřování série mimořádně brutálních vra ... Červený drak - filmová recenzia | Kinema.sk ... . Do důchodu odešel po vyšetřování série mimořádně brutálních vražd, kdy se seznámil i s doktorem Lecterem. ️hodinky Červený drak 2002 online cz z celý film ⬅️ Červený drak synopsis Červený drak 2002 csfd celý film Will Graham, agent FBI, je sice muž středního věku, a přece je již třetím rokem v penzi. Do důchodu odešel po vyšetřování série mimořádně brutálních vražd, kdy se seznámil i s doktorem Lecterem. Červený drak Žáner: Krimi , Thriller , Dráma , Horor Krajina pôvodu: USA , Nemecko ( 2002 ) Dĺžka: 1 hod. a 58 minút V roku 1980 pracoval agent FBI Will Graham ( Edward Norton ) na prípade sériového vraha, kanibala, ktorý pojedal časti svojich obetí....

INFORMACE

AUTOR
Thomas Harris
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Červený drak.pdf

POPIS

První kniha (1981) ze čtyřdílné série o Hannibalu Lecterovi. Francis Dolarhyde pracuje ve filmových laboratořích a na své okolí působí jako veskrze pracovitý a uzavřený člověk. Francis je však fyzicky poznamenaný šílenec. Cílevědomě si vybírá šťastné rodiny, které pak brutálně, promyšleně a beze stop vyvraždí. Zohavená těla mrtvol mu slouží k rituálně mystickým účelům. Žije totiž v představě, že je Červený drak z obrazu Williama Blakea. Sadismus vyšinutého masového vraha šokuje a děsí veřejnost. Podaří se bývalému detektivovi FBI Willu Grahamovi zabránit mimořádně nebezpečnému muži v jeho násilných činech? Sám se však na to necítí, a aby se dokázal do vrahovi mysli vžít, vydává se za Hannibalem Lecterem, kanibalem, který jeho samotného před lety málem připravil o život. V roce 2002 natočil Brett Ratner úspěšnou filmovou adaptaci s Anthonym Hopkinsem v roli Hannibala Lectera a Edwardem Nortonem v roli Willa Grahama.

Chcete si přečíst knihu?Červený drak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Harris. Číst Červený drak Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY