Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání

Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání - Jitka Abrahámová, | Jesuslecitona.org

...čbě této choroby. Jsou v ní vysvětleny možné vedlejší účinky léčby časné a pozdní a možnosti jejich předcházení či mírnění ... Co byste meli vedet o rakovine prsu | Sleviste.cz ... . Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a doplněné vydání ... Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a doplněné vydání ... První vydání knihy bylo velmi úspěšné, ale vyšlo již před téměř 10 lety. Proto se autorský kolektiv rozhodl jej aktualizovat a doplnit. Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a doplněné vydán ... Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a ... ... . Proto se autorský kolektiv rozhodl jej aktualizovat a doplnit. Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a doplněné vydání ... Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a doplněné vydání Abrahámová Jitka a kolektiv. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Grada. ISBN. 978-80-271-2055-. EAN. 9788027120550. Počet stran. 176 . Co byste měli vědět o rakovině prsu, 2., aktualizované a doplněné vydání ... ISBN: 978-80-271-2055-. Již druhé vydání úspěšné knihy naší přední onkoložky prof. Jitky Abrahámové je určeno k poučení široké veřejnosti. ... faktory vzniku, možnosti prevence a zejména současné postupy při léčbě rakoviny prsu ... Internetové knihkupectví; Lékařská literatura; Co byste měli vědět o rakovině prsu - 2., aktualizované a doplněné vydání. Autor: Jitka Abrahámová Co byste měli vědět o rakovině prsu Stáhnout PDF Vyšlo v časopise: Prakt. Lék. 2019; 99(4): 188 Kategorie: Nové knihy Jitka Abrahámová a kolektiv. 2., aktualizované a doplněné vydání. Praha: Grada Publishing 2019, 176 s. ISBN 978-80-271-2055-. Karcinom prsu je nejčastějším zhoubným nádorovým onemocněním žen. ... Kniha: Co byste měli vědět o rakovině prsu -- 2., aktualizované a doplněné vydání - Jitka Abrahámová; kolektiv Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. 2. VYDÁNÍ • rizikové faktory • prevence, screening a diagnostika • léčebné možnosti • vedlejší účinky po léčbě • péče po skončení léčby • práva pacientů. Jitka Abrahámová a kolektiv. Co byste měli vědět . o rakovině prsu. 2., aktualizované a doplněné vydání Kniha Co byste měli vědět o rakovině prsu (2., aktualizované a doplněné vydání)(Jitka Abrahámová, Abrahámová a kol. Jitka) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. E-kniha Co byste m...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Abrahámová,
DIMENZE
11,2 MB
NÁZEV SOUBORU
Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání.pdf

POPIS

Kniha přístupnou formou informuje veřejnost (zdravé i nemocné) o nejrůznějších aspektech vzniku rakoviny prsu, o nejnovějších trendech v diagnostice i léčbě této choroby. V textu jsou vysvětleny případné časné a pozdní vedlejší účinky léčby a možnosti jejich předcházení či mírnění. Uváděny jsou i léčebné výsledky a důvody dlouhodobého, prakticky doživotního sledování.Hlavní autorka i spoluautoři jsou zkušení onkologové a radioterapeuti z různých pracovišť ČR. První vydání knihy bylo velmi úspěšné, ale vyšlo již před téměř 10 lety. Proto se autorský kolektiv rozhodl jej aktualizovat a doplnit.Celobarevná publikace je doplněna 86 obrázky a fotografiemi a 5 tabulkami.

Chcete si přečíst knihu?Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Abrahámová,. Číst Co byste meli vedět o rakovině prsu: 2., aktualizované a doplněné vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY