Tajemství Boha

Tajemství Boha - Schache Ruediger | Jesuslecitona.org

...a, Syna jeho Jediného, Pána našeho; jenž se počal z Ducha svatého, ... Tajemství Stvoření - Vatican News ... ... Za jméno Ježíš vkládáme slova tajemství (růženec má čtyři části - mluvíme o růženci radostném, bolestném, slavném a o růženci světla - o tento (o tuto část ... 15 modliteb vztahujících se k umučení a všem ranám Krista, které zjevil svaté Brigitě Švédské náš Pán v kostele sv. Pavla v Římě. Tato pobožnost byla schválena a doporučena Svatou kongregací, posv ... Tajemství Boha - Schache Ruediger | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Tato pobožnost byla schválena a doporučena Svatou kongregací, posvátným Kolegiem de propaganda fide, a konečně Jeho Svatostí papežem Klementem XII. Největší tajemství křesťanské víry: trojjediný Bůh. Židé a muslimové se nad tímto učením pohoršují. Bojí se, že se tím dává všanc víra v jednoho a jediného Boha. Na skalní mešitě v Jeruzalémě stojí nápis: "Alláh je jeden. Žádný syn není." Křesťané nikdy neopustili jediný moment víry v jediného Boha....

INFORMACE

AUTOR
Schache Ruediger
DIMENZE
4,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství Boha.pdf

POPIS

Jak vznikl vesmír? Otázka stejně stará jako lidstvo samo. Na cestě k rozluštění tajemství Boha autor odhaluje pravdu, která je společná všem náboženstvím, filozofiím a duchovním tradicím. Jako esence se nám zjevuje fascinující, zřetelný obraz struktury našeho stvoření a vzniku naší duše. Pochopíme, jakým způsobem je vše navzájem dokonale a jednou provždy propojeno. Toto nové poznání změní od základu náš vnitřní i vnější život. Budeme přijímat výzvy dneška zcela vědomě a s porozuměním, náš život bude plný uspokojení a lásky.

Chcete si přečíst knihu?Tajemství Boha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Schache Ruediger. Číst Tajemství Boha Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY