Žár a led

Žár a led - Simona Ahrnstedt | Jesuslecitona.org

...amostatného života. Laskavého k druhým, pečujícího o sebe i o své blízké ... Žár a led | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Takže samozřejmě volím liberální výchovu." Žár a led je už třetí příběh od Simony, ale musím se přiznat, že já jsem se s touhle autorkou setkala u téhle knihy prvně. Nějak jsem netušila, že se jedná o třetí díl, ale to vůbec nevadí, protože i tak byla naprosto pochopitelná. Jen mi přijde, že 400 stran je možná až příliš. Ambra Vinterová sní o skvělé kariéře ve významném švédském deníku, k ... Kniha: Žár a led - Simona Ahrnstedtová | Knihy.ABZ.cz ... . Ambra Vinterová sní o skvělé kariéře ve významném švédském deníku, kde pracuje už několik let jako řadová novinářka. Kvůli práci přijíždí těsně před Vánoci do rodného městečka Kiruna na samém severu Švédska. Jde o druhořadý, nezajímavý úkol a Kiruna je navíc právě v prosinci snad nejtemnější místo… Bonlux 12V LED AR111 Spotlight G53 Base - 12W ES111 G53 COB LED Recessed Light (100W Halogen Bulb Equivalent) - 24°Beam Angle G53 LED Reflector Light, Track Light, Warm White 2700K (12V G53 Base) 5.0 out of 5 stars 1. Warm White $11.99 $ 11. 99. Get it as soon as Fri, May 29. Žár a led - Ahrnstedt Simona - Ambra Vinterová sní o skvělé kariéře ve významném švédském deníku, kde pracuje už několik let jako řadová novinářka. Kvůli práci přijíždí těsně před Vánoci do rodného městečka Kiruna na samém severu Švédska. Jde o druho při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení....

INFORMACE

AUTOR
Simona Ahrnstedt
DIMENZE
8,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Žár a led.pdf

POPIS

Ambra Vinterová sní o skvělé kariéře ve významném švédském deníku, kde pracuje už několik let jako řadová novinářka. Kvůli práci přijíždí těsně před Vánoci do rodného městečka Kiruna na samém severu Švédska. Jde o druhořadý, nezajímavý úkol a Kiruna je navíc právě v prosinci snad nejtemnější místo na světě. Ambřiny vzpomínky na hrozné zážitky z dětství v pěstounské péči to ještě umocňují. Přesto ale právě tady potká muže, který ji silně přitahuje. Tom Lexinton opustil vojenské speciální jednotky a stal se bezpečnostním expertem. Stále ho však trápí noční můry z poslední mise v Čadu, kde málem přišel o život, a trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Pronásleduje ho i marná touha po Ellinor, která mu zlomila srdce. Setkání s Ambrou mu do života přináší příslib světla a žáru – kdyby se odvážil nechat všechno, co ho trápí, za sebou. Ambra se přinutí postavit ke své bolestné minulosti čelem a odhalí příběh, z něhož se nečekaně může stát celonárodní sólokapr. Ona i Tom se musí rozhodnout, zda dají svému vztahu šanci. Žár a led je poslední díl trilogie o silných ženách – skvělé firemní právničce Natalii De la Grip, humanitární pracovnici Isobel Sorensenové či novinářce Ambře Vinterové. Každý díl má svou nepřehlédnutelnou hlavní hrdinku, nezávislou ženu se silnou osobností, nadšením pro svou práci a sex-appealem, který konečně objeví ten pravý. Ponořte se do jejich nezapomenutelných příběhů, které mají všechny atributy dobrého čtení, od zajímavých, vícevrstevných hrdinů až po nečekané zápletky a rychle se odvíjející košatý děj v nevšedním prostředí, ať už jde o vysoké finance a byznys, humanitární pomoc v Africe nebo švédský sever.

Chcete si přečíst knihu?Žár a led ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simona Ahrnstedt. Číst Žár a led Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY