V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení

V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - Dominika Digtyar | Jesuslecitona.org

... v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny ... Kniha V zajetí vlčích máků - Nepodceňuj znamení - Dominika ... ... . ... > Publikace pro mládež > V zajetí vlčích máků ... Kniha V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj... V zajetí vlčích máků Nepodceňuj znamení. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Mladé Bol ... V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení - KOSMAS.cz ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Mladé Boleslavi Hlavní hrdinka Anežka po autonehodě rodičů, vyrůstá u babičky a dědy na vesnici Zíkov. Do jejich ... Název: V zajetí vlčích máků - Nepodceňuj znamení. Autor: Dominika Digtyar. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Young Adult, New Adult; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-271-2094-9. EAN: 9788027120949. Objednací kód: NA353458 V zajetí vlčích máků — Nepodceňuj znamení. Dominika Digtyar. Grada Publishing. Anežka vede život jako každý maturant. Zato její nový soused vzbuzuje celou řadu otázek. Kde přišel k jizvě přes celou tvář? Proč žije jen se svým strýcem, který mu neřekne jinak než Falko? V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení. Dominika Digtyar ... V zajetí vlčích máků Autor: Digtyar, Dominika Nakladatel: Cosmopolis EAN: 9788027120949 ISBN: 978-80-271-2094-9 Popis:...

INFORMACE

AUTOR
Dominika Digtyar
DIMENZE
6,96 MB
NÁZEV SOUBORU
V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení.pdf

POPIS

Přečetla si knihkupkyně z Mladé Boleslavi Hlavní hrdinka Anežka po autonehodě rodičů, vyrůstá u babičky a dědy na vesnici Zíkov. Do jejich ulice se přistěhoval chlapec Falco a jeho strýc Riko.Falko a Anežka se spolu začnou kamarádit a jejich přátelství se promění v lásku. Anežka ale netuší, co se začne dít s jejím životem, a co je Falko a Riko zač.Její život se otočí vzhůru nohama. V rodině Falka a Rika je samé tajemství, lži a strach, do kterého je Anežka zatažena a brzy ji jde o život. Dokáže ji Falko, který ji miluje, ochránit před mafií, která je vydírá, kvůli schopnostem, které mají? Kniha je napínavá, dobře se čte. Děj je plný lásky, překvapení, nebezpečí a tajemna zároveň. Mohu jen doporučit.

Chcete si přečíst knihu?V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominika Digtyar. Číst V zajetí vlčích máků: Nepodceňuj znamení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY