Moje první počítání

Moje první počítání - Melanie Hibbert | Jesuslecitona.org

... 2 druhy kvízu - jednoduchý a složitější ... Matematika 1. třída ... . Jednoduchý kvíz je zaměřený na poznávání předmětů a zvuků, složitější na počítání kolik čeho je na obrázku. Kromě počítání od 1 do 20 se děti naučí i orientaci napravo, nalevo a barvy. Moje první počítání: Značka: REBO: Zařazení titulu. Kategorie Dětská literatura. Další knihy autorů: Pokémon Go. Na skleničku vína je vždycky čas. Užij dne. Babiččin deník. Počítání d ... Moje počítání 1 | Nakladatelství Alter ... . Užij dne. Babiččin deník. Počítání do 9. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 9. Počítáme do 10. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 10. Číselná řada 0 - 20. Počítání do 20. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 20. Sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes základ 10. Moje první počítání (978-80-255-1156-5) Kniha - autor Melanie Hibbert, 64 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Když se malé děti učí počítat, neznají abstraktní pojem čísla, vždy si potřebují představit něco konkrétního - šest sušenek, osm žabek nebo třeba deset balonků. Moje první počítání. Melanie Hibbert. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 20.5. u Vás doma (Typy doručení ... Zábavnou formou zpracovaný úvod do číselného počítání se základy nácviku slovních úloh. Předmět: Matematika Formát: B5 Počet stran: 48 Metodické Moje první počítání - pracovní sešit - Nová škola - DUHA Moje první počítání: Cena s DPH: ... ...

INFORMACE

AUTOR
Melanie Hibbert
DIMENZE
12,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje první počítání.pdf

POPIS

Když se malé děti učí počítat, neznají abstraktní pojem čísla, vždy si potřebují představit něco konkrétního – šest sušenek, osm žabek nebo třeba deset balonků. V knížce s více než dvěma stovkami barevných fotografií se děti naučí čísla od 1 do 20 a ještě o kousek dál, jak jdou čísla za sebou, jak odhadnout počet, jak poznat pár nebo jak na sčítání a odčítání – to vše hravou formou, aby se pro ně počítání stalo zábavou.

Chcete si přečíst knihu?Moje první počítání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melanie Hibbert. Číst Moje první počítání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY