Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání

Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání - Jiří Knor, | Jesuslecitona.org

...ropdown ... Farmakoterapie urgentních stavů ... Farmakoterapie urgentních stavů - 3. rozšířené vydání ... ... . 3. doplněné a rozšířené vydání - Jiří Knor, Jiří Málek. Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. Portaro - Webový katalog knihovny. Send e-mail Print links="view.exportLinks" jp-show-if-empty="true" jp-single-button-overwrite-link-text="'Export'" jp-dropdown ... Farmakoterapie urgentních stavů - 3. ro ... Kniha: Farmakoterapie urgentních stavů | Knihy.ABZ.cz ... ... Farmakoterapie urgentních stavů - 3. rozšířené vydání ... Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. První část knihy seznamuje lékaře s nejčastěji používanými léky v podmínkách neodkladné péče, její součástí je ... Farmakoterapie urgentních stavů 3. doplněné a rozšířené vydání. Jiří Knor, Jiří Málek. Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. PŘEDMLUVA KE TŘETÍMU VYDÁNÍ . PŘEDMLUVA Z PRVNÍHO VYDÁNÍ . 1 ÚVOD . 1.1 Historie . 1.2 Vymezení pojmů . 2 VÝZNAM FARMAKOTERAPIE V URGENTNÍCH STAVECH . 3 CESTY PODÁNÍ LÉKŮ . 3.1 Orální způsob podání . 3.2 Parenterální způsoby podání . 3.3 Lokální (topické) podání . 3.4 Inhalační podání . 3.5 Netradiční ... Farmakoterapie urgentních stavů, 3. doplněné a rozšířené vydání Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy, které jsou doplněny reálnými situacemi (kazuistikami) ilustrujícími komplexní přístup s použitím léků a ... Farmakoterapie urgentních stavů. Třetí doplněné a rozšířené vydání Průvodce léčbou život ohrožujících stavů Knor Jiří - Málek JIří Maxdorf 2019. brožovaná, 270 str. ISBN 978...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Knor,
DIMENZE
10,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání.pdf

POPIS

Třetí, aktualizované a doplněné vydání mimořádně úspěšné publikace pro lékaře, kteří se setkávají s život ohrožujícími stavy. První část knihy seznamuje lékaře s nejčastěji používanými léky v podmínkách neodkladné péče, její součástí je abecední seznam základních léků používaných v neodkladných situacích, jejich charakteristika, indikace a kontraindikace, dávkování a způsob podání a významné interakce. Druhá část knihy je věnována klinickým situacím, které vyžadují rychlé řešení. Jsou uvedeny základní příznaky, diferenciální diagnostika a doporučený postup. Vybrané stavy jsou doplněny reálnými situacemi (kazuistikami) ilustrujícími komplexní přístup s použitím léků a moderních technických prostředků.

Chcete si přečíst knihu?Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Knor,. Číst Farmakoterapie urgentních stavů: 3. doplněné a rozšířené vydání Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY