Bez smilování

Bez smilování - Joanna Schaffhausen | Jesuslecitona.org

...ihy moc děkuji Humbooku: https://www.instagram ... Top 6 knih za první polovinu roku 2019 - YouTube ... .com/humbook/ Můj instagram: https://www.instagram.com ... A jaké knihy jsem nashromáždila za červen? Šťastná kniha Matka Myšák jménem Julian Malý princ Atlas vyhubených živočichů 451 stupňů Fahrenheita Marťanská kronika Ilustrovaný ... Bez smilování. Ta samá slova jako na její tetování. Zvláštní volba, pomyslela si Ellery, nosit jeho slova na svém těle. Autorka Joanna Schaffhausen nepřichází s ... Top 6 knih za první polovinu roku 2019 - YouTube ... . Autorka Joanna Schaffhausen nepřichází s žádnou objevnou novinkou v detektivním žánru. Hlavní hrdinka - policistka, která si prošla drastickým zážitkem a toto její soukromé peklo se bude zřejmě ... Nenechte si ujít druhý díl knižního seriálu Mezi regály. Tentokrát nás naše knihomolka Markéta zavede do své oblíbené sekce Young Adult. Zjistíme, kdo je jedním z jejích ... Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jakožto oběť brutálního násilí, kterému byla vystavena ve svých čtrnácti, musí také podstoupit skupinovou terapii. Jenomže Ellery má mnohem důležitější věci na práci než „poznat, co v jádru cítí." 3x kniha Bez smilování Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jakožto oběť brutálního násilí, kterému byla vystavena ve svých čtrnácti, musí také podstoupit skupinovou terapii. Elektronická kniha Bez smilování Joanna Schaffhausen - Bez smilování Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Novinka Ke stažen í. Bez smilování Joanna Schaffhausen Nakladatel: ... Bez smilování. Ta samá slova jako na dívčině tetování. Zvláštní volba, pomyslela si Ellery, nosit jeho slova na svém těle. „Nezabil mě," pokračovala Wendy trpce. „Ale jako by to udělal. Předtím jsem měla práci, přítele a svůj vlastní byt. Teď jsem sama, v invalidním důchodu a žiju se svou sestrou a jejími dětmi. Jednoduchý krimi thriller pro ženy. To je kniha Bez smilování, která je druhým dílem z volně navazující detektivní série Ellery Hathawayová a nedávno byla vydaná nakladatelstvím Metafora.Knihu si však s klidem můžete přečíst i bez toho, abyste znali první díl. Já to tak totiž nevědomky udělala, ale v...

INFORMACE

AUTOR
Joanna Schaffhausen
DIMENZE
11,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Bez smilování.pdf

POPIS

Ellery poté, co chladnokrevně zastřelila sériového vraha, který ji chtěl zabít, odmítla vyjádřit lítost a musela si vzít nedobrovolné volno v práci. Jakožto oběť brutálního násilí, kterému byla vystavena ve svých čtrnácti, musí také podstoupit skupinovou terapii. Jenomže Ellery má mnohem důležitější věci na práci než „poznat, co v jádru cítí.“ Zaprvé – má podezření, že jeden ze členů terapeutické skupiny před lety napomohl k nespravedlivému odsouzení nevinného člověka za žhářství s následkem úmrtí. Za další – na Ellery se obrátila žena, která přežila brutální znásilnění, a očekává od ní pomoc. Muž, který ji přepadl a je stále na svobodě, má schopnosti Spidermana a oběti atakuje tak, že jim vleze oknem do ložnice. Ellery žádá o radu svého přítele Reeda Markhama, který ji kdysi osvobodil ze spárů úchylného vraha a později jí pomohl s prvním opravdu náročným případem v její kariéře a opět jí zachránil život. Reeda tato nepředvídatelná žena stále přitahuje, ale potíž je v tom, že nyní ho očekává velké kariérní povýšení a jeho šéf má jedinou podmínku: Reed se musí držet stranou od Ellery.Ellery ignoruje veškerá varování. Namísto toho se hrabe v minulosti všech kolem kromě sebe – což jí v nejlepším případě přinese trvalý vyhazov z práce a v nejhorším skončí v márnici.

Chcete si přečíst knihu?Bez smilování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Schaffhausen. Číst Bez smilování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY