Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání: praktický průvodce

Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání: praktický průvodce - Petr Valouch | Jesuslecitona.org

...d Asset Acquisition . ... 20. aktualizované vydání ... Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání (Ukázka, strana ... ... . (2008). Ekonomické a finanční řízení pro neekonomy. ... (2012). Leasing v praxi: Praktický průvodce. 5. aktualizované vydání. Leasing je vysvětlen z pohledu nájemce i pronajímatele, z hlediska právního, účetního i daňového. Čtenář si může porovnat výhody úvěrového a leasingového financování, dozví se podle jakých kritérií si má vybrat leasingovou společnost, jaké náležitosti má obsahovat leasingová smlouva i předčasné ukončení leasingu. — Praktický průvodce při řešení výkladový ... Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání | Knihy Grada ... . — Praktický průvodce při řešení výkladových problémů vznikajících při každodenní aplikaci zákona o dani z přidané hodnoty. — Páté, aktualizované vydání komentáře zahrnuje poslední novely zákona o DPH, jež s účinností od 1. ledna roku 2013 zejména zásadním způsobem zpřísnily pravidla pro ručení za daň, upravily zacházení s daňovými doklady a ... Mzdové účetnictví 2018 a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Zařazeno v kategoriích: EKONOMICKÁ LITERATURA, Management Vedení lidí, týmů a firem - Praktický atlas managementu - 5., aktualizované a rozšířené vydání Plamínek Jiří...

INFORMACE

AUTOR
Petr Valouch
DIMENZE
9,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání: praktický průvodce.pdf

POPIS

Leasing je vysvětlen z pohledu nájemce i pronajímatele, z hlediska právního, účetního i daňového. Čtenář si může porovnat výhody úvěrového a leasingového financování, dozví se podle jakých kritérií si má vybrat leasingovou společnost, jaké náležitosti má obsahovat leasingová smlouva i předčasné ukončení leasingu. Vysvětleny jsou základní pojmy — akontace, časové rozlišení splátek, splátkový kalendář, tuzemský pronájem a pronájem přes hranice, nepeněžní plnění nájemného apod.Na konkrétních příkladech je znázorněn způsob účtování základních leasingových operací v podvojném účetnictví i při vedení daňové evidence (např. při změně osoby nájemce nebo pronajímatele, při předčasném ukončení smlouvy s následnou koupí a při užití předmětu zčásti pro podnikání a zčásti pro osobní účely). Publikace je praktickou příručkou, kterou oceňují nejen zaměstnanci leasingových společností a účetní, ale i každý, kdo si již nějaký předmět na leasing pořídil nebo o tom uvažuje.

Chcete si přečíst knihu?Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání: praktický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Valouch. Číst Leasing v praxi, 5. aktualizované vydání: praktický průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY