Láska po řecku

Láska po řecku - Kat French | Jesuslecitona.org

...avlíková, Světlana Popis: 1× kniha, brožovaná, 344 stran, česky Rozměry: 12,2 × 20,2 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Láska po řecku - Kat French | Knihy Dobrovský ... . vydání) Aneb právě soutěžíme o román Láska po řecku! Ceny v soutěži. 1. místo: 1x kniha Láska po řecku; Tato soutěž již byla ukončena :-(Informace o soutěži Termín soutěže 25. 6. 2019 - 11. 7. 2019 Pořadatel soutěže VašeSoutěže.cz. VašeSoutěže.cz Teyschlova 1117/25 Brno 63500 Láska po řecku - KAT FRENCH Srdcovky Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Láska po řecku Srdcovky Kat French. Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kam ... Láska po řecku - Kat French | Knihy Dobrovský ... . Láska po řecku Srdcovky Kat French. Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno ... Kniha Láska po řecku (Kat French) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Láska po řecku 4.5. 3 recenze ; Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno překvapení - štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledného, ale ......

INFORMACE

AUTOR
Kat French
DIMENZE
10,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska po řecku.pdf

POPIS

Útěk na ostrov může být řešením všech problémů! Tři nejlepší kamarádky se rozhodnou koupit nádhernou vilu na odlehlém řeckém ostrově a provozovat v ní penzion, aby unikly od svých životních problémů. Stará vila vypadá jako dokonalý splněný sen, skrývá však nejedno překvapení – štědré zásoby ginu ve sklepě, pohledného, ale zadumaného souseda nebo nečekaný příjezd slavné rockové kapely a jejích přitažlivých členů. Dokážou se kamarádky díky novým zážitkům odpoutat od minulosti a začít znovu?

Chcete si přečíst knihu?Láska po řecku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kat French. Číst Láska po řecku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY