Limby a jeho první knížka

Limby a jeho první knížka - Martin Kubáč | Jesuslecitona.org

.... Název: Limby a jeho první knížka. Autor: Martin Kubáč ... Hithit - Limby a jeho první knížka ... . Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; ISBN: 978-80-270-5759-7. EAN: 9788027057597. Objednací kód: NA354412 LimbyBook. 429 To se mi líbí. Limby a jeho první knížka Obrázkové čtení před spaním, plné barev \u0003a fantazie přináší krátký příběh prolínající večerní atmosféru dětského pokoje s Limbyho pohádkovou... Kniha: Limby a jeho první knížka - Martin Kubáč ... ... Limby a jeho první knížka | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Kniha: Limby a jeho první knížka - Martin Kubáč ... Knížka určená dětem v předškolním věku, začínajícím školákům a všem, kteří rádi sní. Obrázkové čtení před spaním, plné barev a fantazie přináší krátký příběh prolínající večerní atmosféru dětského pokoje s Limbyho pohádkovou krajinou. Limby a jeho první knížka. Celkové hodnocení ... Anotace. Knížka určená dětem v předškolním věku, začínajícím školákům a všem, kteří rádi sní. Obrázkové čtení před spaním, plné barev a fantazie přináší krátký příběh prolínající večerní atmosféru dětského pokoje s Limbyho pohádkovou krajinou. Knížka určená dětem v předškolním věku, začínajícím školákům a všem, kteří rádi sní. Obrázkové čtení před spaním, plné barev a fantazie přináší krátký... Limby a jeho první knížka - Martin Kubáč | Databáze knih Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Limby a jeho první knížka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Limby a jeho první knížka. KUBÁČ Martin. Info: Kubáč Martin, 2019 (1.) - váz., 56 str. EAN: 9788027057597 ISBN: ... Tereza VíznerovÁ. 3.9K likes. Na této stránce mapuji život a události kolem mých knížek pro malé děti. Také mě zajímá, co se děje v tom velkém knižním světě. ... Hithit - Limby a jeho první knížka. Hithit - Limby a jeho první knížka. Hithit - Limby a jeho první knížka. Nakonec Limby sám sebe přesvědčil, že měl nejspíš krátký sen. Znovu přivřel oči a ucítil, jak lehký vánek rozhoupal stéblo trávy. Houpity hou… houpity hou. Limby a jeho první knížka Limby a jeho první knížka - Martin Kubáč . Knížka určená dětem v předškolním věku, začínajícím školákům a všem, kteří rádi sní. Obrázkové čtení před spaním, plné barev a fantazie přináší ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Kubáč
DIMENZE
7,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Limby a jeho první knížka.pdf

POPIS

Knížka určená dětem v předškolním věku, začínajícím školákům a všem, kteří rádi sní. Obrázkové čtení před spaním, plné barev a fantazie přináší krátký příběh prolínající večerní atmosféru dětského pokoje s Limbyho pohádkovou krajinou. Z důvodu tátovy zaneprázdněnosti přichází děti o večerní čtení před spaním. Devítiletá Eliška se nakonec rozhodne utěšit smutnou mladší sestřičku vyprávěním pohádkového příběhu. Předstírá čtení z knížky, protože na to je tříletá Anička před spaním zvyklá. Místo čtení ale vypráví příběh, který si vysnila při odpoledním tvoření a hraní si s modelínou.

Chcete si přečíst knihu?Limby a jeho první knížka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Kubáč. Číst Limby a jeho první knížka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY