Havaj: Historie, mýty, poezie

Havaj: Historie, mýty, poezie - Václav A. Černý | Jesuslecitona.org

... Zorica. Název by mohl navodit dojem, že je knížka určena malým dětem ... Havaj - Václav A. Černý | Knihy Dobrovský ... . ... Ostatní na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Havaj - Historie, mýty, poezie Václav A. Čern ... Marie Terezie - Mýty a pravda Katrin Unterreiner Skladem v prodejn ... Havaj: Historie, mýty, poezie Václav Černý. Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyk ... Havaj Historie, mýty, poezie — Academia ... . Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyků a slovesnosti. Sestavoval slovníky a překládal moderní literaturu i tradiční lidovou slovesnost. Havaj - Historie, mýty, poezie . Hodnotenie produktu: 0%. Autor : Václav Černý, Druh sortimentu : Kniha, Název : Havaj, Jazyk : Čeština, Počet strán : 536. ... Pri vsi rozvernosti a pikantnosti si francouzska galantni poezie zachovava noblesu a vtip a pobavi snad i nejvetsiho skarohlida. Drobna basnicka dilka, at uz uznavanych a... Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyků a slovesnosti. Sestavoval slovníky a překládal moderní literaturu i tradiční lidovou... • Historie, mýty, poezie Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 196... Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého.... Havran se zlomeným křídlem. ... Historie překladatele mapuje vývoj postavení překladatelů ze skandinávských jazyků do češtiny v... Hlasy míst. autor neuveden....

INFORMACE

AUTOR
Václav A. Černý
DIMENZE
11,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Havaj: Historie, mýty, poezie.pdf

POPIS

Kniha Havaj: historie, mýty, poezie je prvním svazkem z literární pozůstalosti Václava A. Černého. Ten se od roku 1968 zabýval studiem polynéských kultur, jazyků a slovesnosti. Sestavoval slovníky a překládal moderní literaturu i tradiční lidovou slovesnost. Přítomný svazek přináší texty zaměřené výhradně na souostroví Havaj, obsahuje autorovo pojednání o dějinách Havaje, dobové dokumenty, mýty, překlady poezie a také česko-havajský a havajsko-český slovník. Kniha není určena jen odborníkům na Polynésii, ale osloví také zájemce o literaturu, poezii a historii.

Chcete si přečíst knihu?Havaj: Historie, mýty, poezie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav A. Černý. Číst Havaj: Historie, mýty, poezie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY