Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I.

Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. - George R.R. Martin | Jesuslecitona.org

...před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů - ... Kniha: Oheň a krev (George R.R. Martin) | Martinus ... ... Kupte knihu Oheň a krev od George R.R. Martin na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Oheň a krev. Kniha vyšla i pod názvem: Oheň a krv (viz informace u vydání - záložka 'další informace') série: Historie targaryenských králů v Západozemí díl v sérii: 1 kniha patří do světa: Svět ledu a ohně. Kategorie: fantasy. originální název: Fire and Blood originá ... Oheň a krev Historie targaryenských králů v Západozemí I. ... . Kategorie: fantasy. originální název: Fire and Blood originál vyšel: 2018. vydání: Tatran 2019; Argo 2019 Oheň a krev - Historie targaryenských králů v Západozemí I. - George R. R. Martin ... získejte odpovědi na mnohé otázky a ponořte se do bouřlivé a krvavé historie Západozemí. Kniha Oheň a krev je úvodním svazkem dvoudílných dějin rodu Targaryenů a vypráví příběh od legendárního Aegona Dobyvatele až po občanskou ... Oheň a krev Historie targaryenských králů v Západozemí I. Martin George R.R. Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů - ti jediní z dračích pánů, kteří unikli Zkáze Valyrie - usídlil na Dračím kameni. Audioteka.sk je mobilná služba s audioknihami. Najlepšie audioknihy známych vydavateľstiev. Stovky hodín ukážok na počúvanie zadarmo. Audioteka.sk - najjednoduchší spôsob počúvania kníh. Historie targaryenských králů v Západozemí I. MARTIN George R. R. Info: ... ale teprve nyní se před námi spletitá historie Targaryenů odhaluje do posledního detailu. Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou ... Historie targaryenských králů v Západozemí: Oheň a krev . Střet králů je druhá kniha z cyklu Píseň ledu a ohně, kterou napsal známý autor fantasy knih George R. R. Martin. Princezna Arya utíká z hlavního města království převlečená za chlapce. Její otec je mrtvý a ona musí pryč. Dvoudílná historie targaryenských králů v Západozemí vrhne světlo do temných koutů života dračích pánů, kteří se usídlili na Dračím kameni století před událostmi GoT a věnovali světu neblaze proslulý symbol moci - Železný trůn. Oheň a krev, Martin R. R. George , Martin R. R. George - Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí. Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí. (historie targaryenských králů v Západozemí. George R. R. Martin: Oheň a krev (Historie targaryenských králů v Západozemí I.) Ukázky z knih / 29.6.2019 / Redakce Oheň a krev , úvodní svazek dvoudílných dějin ...

INFORMACE

AUTOR
George R.R. Martin
DIMENZE
7,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I..pdf

POPIS

Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů – ti jediní z dračích pánů, kteří unikli Zkáze Valyrie – usídlil na Dračím kameni. Příběh Ohně a krve začíná u legendárního Aegona Dobyvatele, stvořitele Železného trůnu, a pokračuje přes generace Targaryenů bojujících o tento neblaze proslulý symbol, až po občanskou válku, která jejich dynastii téměř zničila. Co se doopravdy dělo během Tance draků? Proč bylo tak smrtelně nebezpečné vypravit se do Valyrie po Zkáze? Odkud pocházejí dračí vejce, která dostala Daenerys? To je jen několik z mnoha otázek, na něž najdete odpověď v kronice psané učeným mistrem Citadely a doprovázené desítkami ilustrací Douga Wheatleyho. Do tohoto příběhu jsme mohli letmo nahlédnout už v knihách, jako byl Svět ledu a ohně, ale teprve nyní se před námi spletitá historie Targaryenů odhaluje do posledního detailu. Oheň a krev, úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí zcela nový pohled na bouřlivou, často krvavou a vždy fascinující historii Západozemí.

Chcete si přečíst knihu?Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor George R.R. Martin. Číst Oheň a krev: Historie targaryenských králů v Západozemí I. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY