O modlitbě: S mnichy z hory Athos

O modlitbě: S mnichy z hory Athos - Alain Durel | Jesuslecitona.org

...thos, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O modlitbě S mnichy z hory Athos ... O modlitbě: S mnichy z hory Athos - KOSMAS.cz ... . O modlitbě S mnichy z hory Athos Alain Durel. Skladem 5+ ks ... Paisij z hory Athos, Porfyr, Izák Libanonsky, Petroniu Rumunsky, Basil a Tichon ze Stavronikity. Jejich výroky o modlitbě a duchovním životě oslovují dnešní čtenáře přímostí, překvapivou úsečností a praktickou moudrostí. ... O modlitbě S mnichy z hory Athos. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické ... O modlitbě: S mnichy z hory Athos - KOSMAS.cz ... . ... O modlitbě S mnichy z hory Athos. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... S mnichy z hory Athos. autor neuveden. Info: Karmelitánské nakladatelství, 2019 (1.) - brož., 109 str. ... Efrém Katunakijsky, Paisij z hory Athos, Porfyr, Izák Libanonsky, Petroniu Rumunsky, Basil a Tichon ze Stavronikity. Jejich výroky o modlitbě a duchovním životě oslovují dnešní čtenáře přímostí, překvapivou ... O modlitbě - S mnichy z hory Athos (2019) ... Efrém Katunakijsky, Paisij z hory Athos, Porfyr, Izák Libanonsky, Petroniu Rumunsky, Basil a Tichon ze Stavronikity. Jejich výroky o modlitbě a duchovním životě oslovují dnešní čtenáře přímostí, překvapivou úsečností a praktickou moudrostí. Zaradené v. Kupte knihu O modlitbě S mnichy z hory Athos (Gerald Durrell) s 8 % zľavou za 5 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. O modlitbě S mnichy z hory Athos Durel Alain (ed.) Hora Athos je přes tisíc let centrem mnišského života a duchovními pl...

INFORMACE

AUTOR
Alain Durel
DIMENZE
8,79 MB
NÁZEV SOUBORU
O modlitbě: S mnichy z hory Athos.pdf

POPIS

Hora Athos je přes tisíc let centrem mnišského života a duchovními plícemi řeckého, ruského, balkánského i arabského pravoslavného křesťanství. Je to místo, kde se po staletí pěstuje modlitba srdce, kterou proslavila především Upřímná vyprávění poutníka svému duchovnímu otci a Filokalie. V této drobné knížce dostává slovo osm duchovních mistrů 20. a 21. století z Řecka, Rumunska a Libanonu: Josef Hesychasta, Efrém Katunakijsky, Paisij z hory Athos, Porfyr, Izák Libanonsky, Petroniu Rumunsky, Basil a Tichon ze Stavronikity. Jejich výroky o modlitbě a duchovním životě oslovují dnešní čtenáře přímostí, překvapivou úsečností a praktickou moudrostí.

Chcete si přečíst knihu?O modlitbě: S mnichy z hory Athos ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alain Durel. Číst O modlitbě: S mnichy z hory Athos Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY