Navzdory času

Navzdory času - Eva Kantůrková, | Jesuslecitona.org

... mezi autory navzájem, ale i mezi nimi a čtenářem, a hlavně plynoucímu času - jemu navzdory ... Navzdory casu | Sleviste.cz ... . Navzdory času Autor: Kantůrková, Eva a Žantovský, Petr Nakladatel: Česká citadela EAN: 9788090739932 ISBN: 978-80-907399-3-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 14,6 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Hledáte Navzdory času od Eva Kantůrková,Petr Žantovský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Petr Brandtner: Eva Kantůrková - Navzdory času - díl 3. V půli kv ... Petr Brandtner: Eva Kantůrková - Navzdory času, 1. díl ... . 33 prodejen po celé ČR Petr Brandtner: Eva Kantůrková - Navzdory času - díl 3. V půli května oslaví česká spisovatelka Eva Kantůrková úctyhodných 90 let. Úctyhodných nejen pro číslo samo, ale především pro duševní mladistvost, s níž příležitostně vstupuje do intelektuálních bitev a vždy překvapí neotřelým názorem. V červnu 2019 vyšla jeho kniha, napsaná společně s Evou Kantůrkovou, s názvem Navzdory času. Vedle toho je autorem řady vysokoškolských učebnic a skript z oblasti žurnalistiky a médií. Od února 2018 je členem Rady České tiskové kanceláře, od února do prosince 2019 byl i jejím místopředsedou. Facelift je velmi efektivní chirurgický zákrok, který dokáže omladit vzhled obličeje a krku. Co vás před ním a po něm čeká? Category People & Blogs; Song Alma Rebelde (Album Version) Artist Limite; Licensed to YouTube by UMG (on behalf of Regio); LatinAutor - SonyATV, Muserk Rights Management, LatinAutor, UNIAO ... Navzdory času - Linda, Lael Miller ; Internetové knihkupectví ABZ Vám přináší zábavu, poučení, radost, vědomosti, napětí i vášeň a mnoho dalšího formou knih již 14 let. Navzdory času. Eva Kantůrková, Petr Žantovský. Dva autoři naprosto odlišných „rodných listů" - věku, životní zkušenosti, celoživotní politické a světonázorové orientace - se sešli na stránkách této knihy psané formou dopisů, postupně rozkrývajících jednotlivé vrstvy... Dopisový duel Evy Kantůrkové a Petra Žantovského je osobitým obrazem pestrosti života ve 20. století a krátce po něm. Zrcadlem nastaveným nejen mezi autory navzájem, ale i mezi nimi a čtenářem, a hlavně plynoucímu času - jemu navzdory. Objednávejte knihu Navzdory času v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Navzdory času - Žantovský Petr, Kantůrková Eva,. Dva autoři naprosto odlišných „rodných listů" - věku, životní zkušenosti, celoživotní politické a... Navzdory uplynulému času nebyly některé z těchto případů nikdy rozluštěny... Proč? Odpověď naleznete při sledování seriálu Zmapované vraždy, pouze na... A navzdory času je šťastná vzpomínka, že jsem milovala. Mia 10. Prosinec 2013, 20: 22 532 1 0 Láska Nejnovější články autora Bůh ví co dělá; Tak připomínám dítě ......

INFORMACE

AUTOR
Eva Kantůrková,
DIMENZE
7,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Navzdory času.pdf

POPIS

Dva autoři naprosto odlišných „rodných listů“ – věku, životní zkušenosti, celoživotní politické a světonázorové orientace – se sešli na stránkách této knihy psané formou dopisů, postupně rozkrývajících jednotlivé vrstvy paměti obou aktérů. Je to z principu dramatická konfrontace: Na jedné straně zkušená literátka (nar. 1930) z elitní pražské rodiny (matka spisovatelka B. Sílová), která byla aktivní účastnicí politického a intelektuálního dění 50. a 60. let minulého století, posléze se ocitla v disentu a po roce 1989 zpátky v „týmu vítězů“. Proti ní o půldruhé generace mladší (1962) novinář, původem z malého města, bez jakýchkoli vazeb na dobové elity, v 80. letech nenápadný hráč na půdorysu samizdatových aktivit a zároveň nepřehlédnutelný novinář nastupující generace. Po roce 1989 většinu času v docela jiném názorovém táboře, než jeho „dopisová“ partnerka. A přece podivuhodnou konvergencí a skrze překvapivé vyprávěcí dobrodružství dospívají ke společným hodnotovým vzorcům. Co je totiž důležité, a zejména pro intelektuála z časů „konce dějin“? Především otevřenost, pravdivost, lidská poctivost, odpovědnost za svá slova a hlavně za své činy. Vnímavost pro argumenty druhých, schopnost zpochybnit zdánlivě nedotknutelná dogmata, umění uznat pravdu, i když je mi nepohodlná. Dopisový duel Evy Kantůrkové a Petra Žantovského je osobitým obrazem pestrosti života ve 20. století a krátce po něm. Zrcadlem nastaveným nejen mezi autory navzájem, ale i mezi nimi a čtenářem, a hlavně plynoucímu času – jemu navzdory.

Chcete si přečíst knihu?Navzdory času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Kantůrková,. Číst Navzdory času Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY