Strážci Aquaterry

Strážci Aquaterry - Bernd Perplies, | Jesuslecitona.org

...obné tituly. Naši zákazníci také hledají tyto knížky ... Bernd Perplies, Christian Humberg - Strážci Aquaterry ... ... . Syn pekel V moci démonů Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Strážci Aquaterry. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Strážci Aquaterry. HUMBEG Christian, PERPLIES Bernd. Info: Naše nakladatelství, 2019 (1.) - váz., 240 str. EAN: 9788075856272 ISBN: 978-80-7585-627-2 Strážci Aquaterry. Značka: King Cool Výrobní číslo: 978-80-7585-627-2 EA ... Strážci Aquaterry (Bernd Perplies, Christian Humberg ... ... . Značka: King Cool Výrobní číslo: 978-80-7585-627-2 EAN: 9788075856272 Náš kód: 631939 299 Kč. Ušetříte 75 Kč (25 %) 224 Kč ... Knihy zo série Strážci Aquaterry na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Objednávejte knihu Strážci Aquaterry v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků série » Strážci Aquaterry hodnotilo: 0 % 100. Strážci Aquaterry. Autoři: Bernd Perplies, Christian Humberg. originální název: Die Wächter von Aquaterra. počet dílů v sérii: 1. vyhledávací pomocník: český název: Jyxo, Google, NKC, Wikipedie CZ ... Die Wächter von Aquaterra (2017) Informace / Anotace ke knize: Strážci Aquaterry Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Strážci Aquaterry 1. v sérii, B. Perplies, 2019 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Odstartuje tak nevídané dobrodružství plné zvratů! Brýle se mu pokusí ukrást obrovitánský zelený hmyzí zloděj na vznášející se motorce. Někdo se dokonce zkusí nabourat do palubního počítače ......

INFORMACE

AUTOR
Bernd Perplies,
DIMENZE
9,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci Aquaterry.pdf

POPIS

Finn prožívá hluboký smutek kvůli rozvodu rodičů. Potíže jdou stranou ve chvíli, kdy se na jeho datových brýlích začne přehrávat umělá inteligence Omikron 1. Odstartuje tak nevídané dobrodružství plné zvratů! Brýle se mu pokusí ukrást obrovitánský zelený hmyzí zloděj na vznášející se motorce. Někdo se dokonce zkusí nabourat do palubního počítače vznášejícího se taxi jeho táty!Finn, Anna a jejich nový kočičácký kamarád Tresk se snaží přijít na to, proč byl Omikron vytvořen a kdo se ho snaží pro sebe získat, ať to stojí cokoli! Tři přátelé musí proto ukázat nejen svůj důvtip, ale i velkou odvahu, a dokonce vytasit Treskovy ostré drápy. V jejich pátrání jim nejednou pomůže sama umělá inteligence Omikron 1 a také limurská opička Heisenberg z aquaterrské Zoo, o kterou se Anna stará. Během jejich pátrání se tři kamarádi seznámí s podsvětím Aquaterry a několikrát jim hrozí skutečné nebezpečí!

Chcete si přečíst knihu?Strážci Aquaterry ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernd Perplies,. Číst Strážci Aquaterry Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY