Měsíční oheň

Měsíční oheň - Florian Sußner, | Jesuslecitona.org

... jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Měsíční oheň | Scifi magazín Vanili.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Měsíční oheň obsahuje sice velké množství klišé, ale ta fungují a spíše zabrnkají na nostalgickou notu, než že by odradila. V jednoduchosti je síla a přesně tím se tento gamebook řídí. Příběh upoutá, ale nezamotá hlavu, pravidla jsou srozumitelná, soubojový systém je přívětivý k začátečníkům a neurazí ... 0 hodnocení Měsíční oheň 0. Pro hodnocení se přihla ... Kniha Měsíční oheň - Sussner Florian, Sussner Christian ... ... ... 0 hodnocení Měsíční oheň 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách. Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit… Měsíční oheň je rozdělen na tři knihy. První obsahuje hlavní příběh, k jeho dokončení je ale potřeba dohrát nejprve knihu druhou a třetí. Obě se odehrávají v lese, a věřte tomu, že když vám kniha radí: kreslete si mapu, je ve vašem vlastním zájmu ji poslechnout. Kameny podle znamení zvěrokruhu: BERAN (21.3 - 20.4) - Oheň ametyst, diamant, granát, hematit, červený jaspis, karneol, rubín BÝK (21.4 - 21.5 ... Knihkupectví Krakatit Jungmannova 14 Praha 1 110 00 [email protected], tel. 222 519 838 Prodávající eviduje v daném pokladním místě tržby v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů. Probojuj se až k posvátnému orákulu v srdci pralesa. Služebník stínů, vlkodlaci a černé víly si už brousí zuby!...

INFORMACE

AUTOR
Florian Sußner,
DIMENZE
8,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Měsíční oheň.pdf

POPIS

O stvoření, které tě napadlo, vyprávějí anmarské legendy. Nazývají jej Služebník stínů. Dokud budeš živ, bude ti v patách. Uvrhli na tebe temnou kletbu havrana. Jen ty sám ji můžeš zlomit… Vydej se na cestu do nepoznaných a nebezpečných krajů. Probojuj se až k posvátnému orákulu v srdci pralesa. Služebník stínů, vlkodlaci a černé víly si už brousí zuby! Překonej nejednu nástrahu a na konci své cesty staň tváří v tvář nejtemnějšímu čaroději, jakého Anmar kdy poznal!

Chcete si přečíst knihu?Měsíční oheň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Florian Sußner,. Číst Měsíční oheň Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY