Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě

Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě - Anita Michajluková | Jesuslecitona.org

...í a třeba na svoje děti křičíme, i když jsme se zařekli, že už to dělat nebudeme ... Dítě, které se v životě neztratí | Albatrosmedia.sk ... . Jak vychovat dítě, které se neztratí, jak ho podpořit na vlastní cestě a jak být tím nejlepším rodičem. Najdete zde spoustu užitečných odpovědí na vaše otázky. Dítě, které se v životě neztratí a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Dítě, které se v životě neztratí Brožovaná bez přebalu lesklá. EAN: 978802642 ... Dítě, které se v životě neztratí | Albatrosmedia.sk ... .sk Dítě, které se v životě neztratí Brožovaná bez přebalu lesklá. EAN: 9788026425328. Anita Michajluková. Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě. Manufacturer: ... Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě : Druh sortimentu Kniha ... Dítě, které se v životě neztratí Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Michajluková Anita. Zvu vás na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Ukazuje, jaké možnosti rodiče mají a jak je možné různé situace s dětmi řešit. Zároveň popisuje spoustu konkrétních příkladů. Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: Michajluková, Anita: Název: Dítě, které se v životě neztratí: Podnázev: jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě: Například proč jsme někdy hysteričtí a třeba na svoje děti křičíme, i když jsme se zařekli, že už to dělat nebudeme. Výchova totiž není jen to, co děláme navenek, ale i to, co se odehrává v nás, co si neseme v sobě. Parametry. Ilustrace: Anita Michajluková. Originál: Dítě, které se v životě neztratí Co můžeme dělat, abychom měli spokojené vztahy se svými dětmi" Vydejte se na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Podíváme se pod povrch toho, co se v nás rodičích často děje. Například proč jsme někdy hysteričtí a třeba na svoje děti křičíme, i ... dítě, které se v životě neztratí JAK HO VYCHOVAT A PODPOŘIT NA VLASTNÍ CESTĚ. 13. 6. 2019 vychází nová knížka o výchově dětí, kterou jsem napsala na základě svých zkušeností s prací s rodiči a dětmi, zkušeností s výchovou vlastních dětí a zejména díky podpoře a inspiraci, kterou mi poskytuje systém sebezkušenostní filozofie Principy života. Kniha: Dítě, které se v životě neztratí(Anita Michajluková) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Všechny informace o produktu Dítě, které se v životě neztratí - Michajluková Anita, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dítě, které se v životě neztratí - Michajluková Anita. Dítě, které se v životě neztratí - Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Michajluková Anita Kniha na prodej: Anita Michajluková: Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě, 2019. Cena 99 Kč. Antikvariát PCE...

INFORMACE

AUTOR
Anita Michajluková
DIMENZE
8,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě.pdf

POPIS

Co můžeme dělat, abychom měli spokojené vztahy se svými dětmiVydejte se na objevnou cestu za nalezením vlastního fungujícího přístupu ke svým dětem. S respektem k tomu, jaký jste rodič a jaké je vaše dítě. Podíváme se pod povrch toho, co se v nás rodičích často děje. Například proč jsme někdy hysteričtí a třeba na svoje děti křičíme, i když jsme se zařekli, že už to dělat nebudeme. Výchova totiž není jen to, co děláme navenek, ale i to, co se odehrává v nás, co si neseme v sobě.

Chcete si přečíst knihu?Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anita Michajluková. Číst Dítě, které se v životě neztratí: Jak ho vychovat a podpořit na vlastní cestě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY