Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc

Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc - Jan Lebl, | Jesuslecitona.org

...htějí o diabetu vědět víc. 93% 5 3. ... Abeceda diabetu - Library ... ... O čem je kniha Abeceda diabetu? Aktualizovaná praktická příručka soustředící se na léčení diabetu I. typu, které plně spočívá v podávání inzulinu. Seznamuje čtenáře se souvislostí dávek jídla a inzulinu při různých ... Abeceda diabetu: příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc / Jan Lebl, ... Příručka se základními informace ... Abeceda diabetu (Jan Lebl, Štěpánka Průhová, Zdeněk Šumník ... ... ... Příručka se základními informacemi pro dospívající a mladé dospělé s diabetem a pro rodiče diabetických dětí.Čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně ... Abeceda diabetu - Lebl Jan - Nové, čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně od předchozího vydání, které vyšlo v roce 2008, se léčba diabetu v mnohém změnila, především díky novým technologiím, využití n Nové, čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně od předchozího vydání, které vyšlo v roce 2008, se léčba diabetu v mnohém změnila, především díky novým technologiím, využití nových inzulínů i novým přístupům k edukaci dětí a dospělých. Všechny každodenní zkušenosti a nejmodernější postupy se ... Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc Aktualizovaná praktická příručka soustředící se na léčení diabetu I. typu, které plně spočívá v podávání inzulinu. Seznamuje čtenáře se souvislostí dávek jídla a inzulinu při různých činnostech během dne i ve zvláštních situacích, tak aby byl pacient schopen řídit svou léčbu ... Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc Jan Lebl kniha online Aber die Konzen Marie Podhajská kniha Adobe InDesign CC: Oficiální výukový průvodce Kelly Kordes Anton epub Nové, čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně od předchozího vydání, které vyšlo v roce 2008, se léčba diabetu v mnohém změnila, především díky novým technologiím, využití nových inzulínů i novým přístupům k edukaci dětí a dospělých. Abeceda diabetu: příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc / Jan Lebl, Štěpánka Průhová, Zdeněk Šumník a kolektiv Date of issue 2015 Abeceda diabetu Autor Jan Lebl, Štěpánka Průhová, Zdeněk Šumník a kolektiv. Nové, čtvrté vydání knihy Abeceda diabetu vychází z předchozích tří úspěšných vydání. Nicméně od předchozího vydání, které vyšlo v roce 2008, se léčba diabetu v mnohém ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Lebl,
DIMENZE
5,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc.pdf

POPIS

Páté, významně doplněné a aktualizované vydání dnes již klasické knihy, která pomáhá bez nadsázky celé jedné generaci pacientů s diabetem 1. typu – první vydání vyšlo před 20 lety, v roce 1998. Diabetologie patří k nejrychleji se vyvíjejícím oborům současné medicíny, přičemž podstatné změny se zde odehrávají nejen v oblasti farmakoterapie, tedy vývoje nových inzulinů a dalších léčivých látek, ale stejně tak intenzivně v oblasti technologií. Právě ty často – zejména z pohledu pacienta a jeho blízkých – přispívají k zásadnímu zlepšení kvality života nemocných. Všechny každodenní zkušenosti a nejmodernější postupy se autoři snažili vložit do této rozšířené knížky, jejímž hlavním mottem je: Staňte se expertem na léčbu vlastního diabetu.

Chcete si přečíst knihu?Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Lebl,. Číst Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY