Sémiotické marginálie: Mezi epistemologií, estetikou a politikou

Sémiotické marginálie: Mezi epistemologií, estetikou a politikou - Michal Karľa, | Jesuslecitona.org

...juje společný zájem autorů o teorii znaku v jejích různých tradicích ... Sémiotické marginálie: Mezi epistemologií, estetikou a ... ... ... Sémiotické marginálie: mezi epistemologií, estetikou a politikou | Sleva 15% | Kniha Sémiotické marginálie nabízí čtenáři pohled na několik vybraných témat z oblasti logiky, obecné teorie representace, teorie umění a sociální filosofie, které spojuje společný zájem autorů o teorii znaku v jejích různých tradicích,… Mezi epistemologií, estetikou a politikou. 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Sémiotické ... Autor - Švantner - Martin Švantner | Knihy.ABZ.cz ... . 0% 0 0. Hodnotit lze až po přihlášení ... O čem je kniha Sémiotické marginálie? Kniha Sémiotické marginálie nabízí čtenáři pohled na několik vybraných témat z oblasti logiky, obecné teorie representace, teorie umění a sociální filosofie, které spojuje společný zájem ... Sémiotické marginálie: Mezi epistemologií, estetikou a politikou Kniha Sémiotické marginálie nabízí čtenáři pohled na několik vybraných témat z oblasti logiky, obecné teorie representace, teorie umění a sociální filosofie, které spojuje společný zájem autorů o teorii znaku v jejích různých tradicích, intepretacích ... Sémiotické marginálie od Martin Švantner v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Sémiotické marginálie Mezi epistemologií, estetikou a politikou Karľa Michal, Švantner Martin, Šedivcová Karolína (ed.). Kniha Sémiotické marginálie nabízí čtenáři pohled na několik vybraných témat z oblasti logiky, obecné teorie representace, teorie umění a sociální filosofie, které spojuje společný zájem autorů o teorii znaku v jejích různých tradicích ... Kniha Sémiotické marginál...

INFORMACE

AUTOR
Michal Karľa,
DIMENZE
9,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Sémiotické marginálie: Mezi epistemologií, estetikou a politikou.pdf

POPIS

Kniha Sémiotické marginálie nabízí čtenáři pohled na několik vybraných témat z oblasti logiky, obecné teorie representace, teorie umění a sociální filosofie, které spojuje společný zájem autorů o teorii znaku v jejích různých tradicích, intepretacích a modifikacích. Kniha se skládá z kapitol exegeticky komentujících vznik sémiotiky v díle C. S. Peirce, z polemických studií kritizujících filosofickou recepci Peircovy sémiotiky u dalších autorů (J. Derrida) a textů ukazujících teorii znaku jakožto koncept otevírající další interpretační horizonty a souvislosti: jako je post­-sémiologicky uchopená problematika „rámu“ v estetice, marginalizace subjektu v postkoloniálním myšlení, či znaková konstrukce duševní poruchy. Kniha je tak pokusem – na předložené analýze „menšinových“ problémů – poskytnout čtenáři vhled do širokého pole možností, které sémiotické perspektiva nabízí.

Chcete si přečíst knihu?Sémiotické marginálie: Mezi epistemologií, estetikou a politikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Karľa,. Číst Sémiotické marginálie: Mezi epistemologií, estetikou a politikou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY