Kontrastní zvířátka 2

Kontrastní zvířátka 2 - Bohdan Lukáš | Jesuslecitona.org

...ozvoji zraku. Později k rozvoji motoriky, poznávání zvuků zvířátek a k pojmenování jednotlivých zvířátek ... Kontrastní zvířátka 2 / Nejlevnější knihy ... . Kontrastní zvířátka 2 - leporelo pro nejmenší Doporučujeme! Můžete ho svým dětem pořídit do knihovničky již přibližně od třetího měsíce věku. Černobílá kontrastní zvířátka - sada 1+2. Zvýhodněná sada 36ks kontrastních kartiček, které jsou výbornou didaktickou pomůckou k rozvoji zraku a motoriky Vašich nejmenších. Od narození do 6ti měsíců slouží k rozvoji zraku. Později k rozvoji motoriky, poznávání zvuků zvířátek ... Kontrastní zvířátka 2 Books & Pipes, z.ú. ... . Od narození do 6ti měsíců slouží k rozvoji zraku. Později k rozvoji motoriky, poznávání zvuků zvířátek a k pojmenování jednotlivých zvířátek. Zboží ze stejné kategorie - Kontrastní zvířátka 2. Skládanka - Traktory. Barevné rozkládací leporelo pro děti s mnoha barevnými fotografiemi. Kód: 0210251 Autor: neuveden EAN: 9788072407910 Dostupnost: skladem. ks. Cena s DPH: Kontrastní zvířátka 2. Celkové hodnocení ... Jednoduché kontrastní obrázky pomáhají zvýšit soustředění, podporují zvídavost a podněcují vytvá...

INFORMACE

AUTOR
Bohdan Lukáš
DIMENZE
12,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Kontrastní zvířátka 2.pdf

POPIS

Leporelo plné kontrastních obrázků v barvách, které miminka začnou vnímat jako první. Můžete ho svým dětem pořídit do knihovničky již přibližně od třetího měsíce věku. V prvních měsících nemá miminko ještě dostatečně vyvinutý zrak k rozeznávání barev. Nejdříve začíná vnímat kontrasty tmavé a světlé, postupně se k nim přidávají základní barvy jako červená, zelená, žlutá. Jednoduché kontrastní obrázky pomáhají zvýšit soustředění, podporují zvídavost a podněcují vytváření nových mozkových spojení.

Chcete si přečíst knihu?Kontrastní zvířátka 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdan Lukáš. Číst Kontrastní zvířátka 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY