Fenomén: Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt

Fenomén: Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt - Petr Volf | Jesuslecitona.org

...OMEN. Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt ... Fenomén: Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt ... ... . This feature is not available right now. Please try again later. Vážení zákazníci, knihovna je od 21. 4. 2020 až do odvolání otevřena v omezeném režimu. Další informace naleznete zde. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vyber ... V galerii DOX pokřtili knihu Fenomén o schodech světoznámé ... ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt. V úterý 4. června jsme pokřtili v Centru současného umění DOX knihu FENOMÉN. Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt. Autorem knihy je Petr Volf, novinář zabývající se současným výtvarným uměním, architekturou a designem. Schody a jejich funkce, symbolika, typologie. Fenomén schodů v kontextu tvorby Evy Jiřičné a fotograficky dokumentované vybran...

INFORMACE

AUTOR
Petr Volf
DIMENZE
8,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Fenomén: Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt.pdf

POPIS

Schody a jejich funkce, symbolika, typologie. Fenomén schodů v kontextu tvorby Evy Jiřičné a fotograficky dokumentované vybrané příklady jejích schodišť. Autorský text a rozhovor s Evou Jiřičnou. Historie schodiště, které architektka navrhla pro americkou společnost Joan + David v roce 1995 do obchodu v Paříži, v 6 Rue de Faubourg Saint-Honoré. Stručně o investorovi a o výrobě schodiště a jeho instalaci. Převoz schodiště do Prahy, jeho znovuvzkříšení a využití jako ústředního exponátu výstavy Jiřičná v centru Dox.

Chcete si přečíst knihu?Fenomén: Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Volf. Číst Fenomén: Schody Evy Jiřičné jako umělecký objekt Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY