Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019

Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 - Petr Pelech, | Jesuslecitona.org

...rnetových obchodů, hodnocení a recenze Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2018 - Mgr ... Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti ... ... . Petr Pelech, Ing. Iva Rindová. Seznamte se s novinkami ve zdanění příjmů pro rok 2018 Publikace zdůrazňuje rozdíly oproti postupu v roce 2017 vyplývající ze změn realizovaných několika novelami a zvláště rozsáhlými změnami v rámci daňového balíčku, který nabyl účinnosti k 1. 7. Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2020. Menu. ... Zdanění mezd, platů a ostatn ... PDF Zdanění Mezd, Platů a Ostatních Příjmů Ze Závislé Činnosti ... ... . 7. Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2020. Menu. ... Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2020. ... Již počínaje rokem 2019 se změnil výpočet superhrubé mzdy u zaměstnanců, u kterých je zaměstnavatel povinen platit zahraniční sociální pojištění ... Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů a navazujících ustanovení právních předpisů dotýkajících se přímo či nepřímo procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních bonusů na děti v roce 2014. Zdůrazňuje rozdíly oproti postupu v roce 2013 vyplývající z řady změn v zákoně i navazujících ustanoveních. Obvykle Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 od Petr Pelech stojí 385 Kč. Po absolvování testu si můžete knihu „Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019" stáhnout v libovolném formátu nebo si ji zdarma přečíst online. Neprodáváme knihy....

INFORMACE

AUTOR
Petr Pelech,
DIMENZE
4,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019.pdf

POPIS

Publikace obsahuje podrobný výklad ustanovení zákona o daních z příjmů přímo či nepřímo se dotýkajících procesu výpočtu měsíčních daňových záloh a měsíčních bonusů na děti v roce 2019 při navýšení minimální mzdy. Stejně podrobně se věnuje dani srážené zvláštní sazbou daně i kombinaci záloh a srážkové daně u jednoho zaměstnance.Podrobněji ke změnám Již pro druhé zdaňovací období je vydán zcela nový tiskopis Prohlášení poplatníka k dani – vzor č. 26, publikace obsahuje příklady správného vyplnění těchto tiskopisů. Významné jsou iformulační změny v prohlášení poplatníka na rok 2018 a v žádosti o roční zúčtování za rok 2018, které navazují na řadu dílčích změn realizovaných již pro rok 2018 a umožňující komunikaci mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem v elektronické podobě tam, kde bude zajištěna jednoznačná identifikace odesilatele. Pro rok 2019 se mění okruh zaměstnanců, u kterých se příjem pro účely výpočtu daně zvyšuje o „tuzemské“ pojištění, které je povinen platit zaměstnavatel. Další podrobné výklady k problematice zdaňování příjmů Součástí knihy je také komentář k možnostem zaměstnavatelů přispívat zaměstnancům na soukromé životní pojištění i na doplňkové penzijní spoření a poskytovat další benefity. Upozorněno je i na upřesnění slevy u zaměstnanců platících za umístění vyživovaného dítěte ve školce nebo jiném předškolním zařízení. Publikace srozumitelně objasňuje proces zdanění končící odvodem správci daně a obsahuje i kapitolu věnovanou odpovědím na nejčastější dotazy čtenářů a účastníků odborných seminářů a dotýká se i vyplňování upravených tiskopisů. Příručka se také věnuje problematice budoucího ročního zúčtování daňových záloh v roce 2020 za rok 2019, a to podle znění zákona platného na počátku roku 2019, a rámcově i procesu vyúčtování a výkazů za rok 2019.

Chcete si přečíst knihu?Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Pelech,. Číst Zdanění mezd, platů a ostatních příjmů ze závislé činnosti v roce 2019 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY