Tristanova zrada

Tristanova zrada - Robert Ludlum | Jesuslecitona.org

...ón vs čichově nadaný německý příslušník SS se zálibou ve vraždění strunou, politické hrátky mocných a opět nesmí chybět cukrová romance hlavního protagonisty vůči lepé baletce Světlaně ... Kniha: Tristanova zrada - Robert Ludlum | Knihy.ABZ.cz ... . The Tristan Betrayal is a departure from what I have come to expect from Robert Ludlum, which is probably why I enjoyed this novel so much. It is primarily an historical thriller taking place in Europe during World War II, with only loose tales to the modern day (1991) event that is occurring. Tristanova zrada Autor Robert Ludlum. Je podzim roku 1940 a nacisté se nacházejí na vrcholu moci. Francie je obsazená, Británie čelí hrozbě invaze, Spojené státy zatím zachovávají neutralitu a Rus ... Tristanova zrada - Robert Ludlum | Knihy Dobrovský ... . Tristanova zrada Autor Robert Ludlum. Je podzim roku 1940 a nacisté se nacházejí na vrcholu moci. Francie je obsazená, Británie čelí hrozbě invaze, Spojené státy zatím zachovávají neutralitu a Rusko uzavřelo podivné spojenectví s Německem. Tristanova zrada . Robert Ludlum; Robert Ludlum . 4,6 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cizojazyčná literatura Detektivky Thriller Novely, povídky, antologie Romány. Robert Ludlum (* ...

INFORMACE

AUTOR
Robert Ludlum
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Tristanova zrada.pdf

POPIS

Je podzim roku 1940 a nacisté se nacházejí na vrcholu moci. Francie je obsazená, Británie čelí hrozbě invaze, Spojené státy zatím zachovávají neutralitu a Rusko uzavřelo podivné spojenectví s Německem. V této ponuré době žije v Paříži syn významného amerického podnikatele Stephen Metcalfe. Je všeobecně znám jako lev salonů, ale pravý důvod jeho pobytu je trochu jiný: působí jako americký špion v Evropě. Náhodný zvrat osudu z něj učiní jediného člověka, který může uskutečnit tajný plán, jehož cílem je záchrana zbytku svobodného světa. Metcalfe musí okamžitě odjet do válečné Moskvy, aby tam vyhledal – a možná i zradil – svou bývalou lásku, primabalerínu Velkého divadla, která se mezitím stala milenkou německého diplomata. Povinnost Metcalfovi velí splnit zadaný úkol i za tu cenu, že ztratí vše, na čem mu ještě záleží. Jeho nesnadná mise totiž ovlivní směr, kterým se budou ubírat dějiny, a selhání je proto nemyslitelné.

Chcete si přečíst knihu?Tristanova zrada ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Ludlum. Číst Tristanova zrada Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY