Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami

Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami - Michio Kaku | Jesuslecitona.org

...4. Objednací kód: NA352185 Všechny informace o produktu Kniha Budoucnost lidstva - Michio Kaku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Budoucnost lidstva - Michio Kaku ... Kniha Budoucnost lidstva - Náš úděl mezi hvězdami - Michio ... ... . ... Budoucnost lidstva - Náš úděl mezi hvězdami - Michio Kaku . skladem. 267 Kč. doprava od ... Náš úděl mezi hvězdami. KAKU Michio. Info: Prostor, 2019 (1.) - brož., 456 str. Z angl. přel. J. Petříček EAN: 9788072604234 Podtitul: Náš úděl mezi hvězdami Autor: Michio Kaku. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 456 ... V knize Budoucnost lidstva se Michio Ka ... Kniha: Budoucnost lidstva (Michio Kaku) | Martinus ... . Petříček EAN: 9788072604234 Podtitul: Náš úděl mezi hvězdami Autor: Michio Kaku. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2019 Počet stran: 456 ... V knize Budoucnost lidstva se Michio Kaku vrací k tématu objevování vesmíru. Je přesvědčen o nutnosti pokračovat v bádání, aby si lidstvo zajistilo přežití. Náš úděl mezi hvězdami. ... O čem je kniha Budoucnost lidstva? Kniha slavného astrofyzika a popularizátora vědy Michia Kakua ukazuje, kam by lidstvo mohlo dospět v oblasti kosmických letů, zlepšování člověka a osidlování vesmíru. Mimo jiné se zabývá cestováním na Mars, hledáním mimozemského života, kombinováním ... Náš úděl mezi hvězdami. Kniha slavného astrofyzika a popularizátora vědy Michia KakuaKniha slavného astrofyzika a popularizátora vědy Michia Kakua ukazuje, kam by lidstvo mohlo dospět v oblasti kosmických letů, zlepšování člověka a osidlování vesmíru. Mimo jiné se zabývá cestováním na Mars, hledá Academia Atomová bomba a budoucnost lidstva - Politické vědomí v naší době - Jaspers Karl . Kniha je rozpracováním stejnojmenné roz- hlasové přednášky, kterou měl Karl Jaspers na podzim roku 1956. Podnítily ho k ní četné přípisy, připomínky a dotazy rozhlasových posluchačů. Budoucnost lidstva Náš úděl mezi hvězdami. Michio Kaku. Kniha slavného astrofyzika a popularizátora vědy Michia Kakua ukazuje, kam by lidstvo mohlo dospět v oblasti kosmických letů, zlepšování člověka a osidlování vesmíru. ... Fyzika budoucnosti (2013) nebo Budoucnost mysli (2015). Nyní se věnuje formulování teorie všeho ... Budoucnost lidstva . 18,65 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Budoucnost lidstva Náš úděl mezi hvězdami . Michio Kaku; Michio Kaku . 4,9 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ezoterika a duchovno Motivačná literatúra Prírodné vedy Spoločenské vedy. Všetky knihy autora . Prostor ... Academia Atomová bomba a budouc...

INFORMACE

AUTOR
Michio Kaku
DIMENZE
4,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami.pdf

POPIS

Kniha slavného astrofyzika a popularizátora vědy Michia Kakua ukazuje, kam by lidstvo mohlo dospět v oblasti kosmických letů, zlepšování člověka a osidlování vesmíru. Mimo jiné se zabývá cestováním na Mars, hledáním mimozemského života, kombinováním lidské báze s robotikou a uvažuje také o možných stupních vývoje vesmírných civilizací. Zamýšlí se rovněž nad možnými scénáři vývoje či zániku vesmíru a způsobům, jak by budoucí lidská civilizace mohla přežít i jemu navzdory. Autorův pohled je optimistický, a přestože možné negativní dopady technologie nepřehlíží, zaměřuje se spíše na výsledky a přínos rychle se rozvíjejícího lidského poznání. Každé z témat je podepřeno autorovou špičkovou znalostí vědy a kniha je díky nebývalému vypravěčskému talentu přístupná všem zájemcům o vesmírné perspektivy lidské budoucnosti.

Chcete si přečíst knihu?Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michio Kaku. Číst Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY