Strašidelná chůva

Strašidelná chůva - Tuutikki Tolonen | Jesuslecitona.org

...10 rokov, zaujme chlapcov i dievčatá. Hlavní hrdinovia, traja súrodenci, majú ... Knihu, prosím!: Strašidelná chůva ... ... Pohádková audiokniha Strašidelná chůva pro děti a mládež. Napsala Tuutikki Tolonen. Čte Bára Štěpánová. Když maminka vyhraje v loterii dvoutýdenní zájezd na zotavenou do Laponska a organizátor slíbí i chůvu, která se po tu dobu postará o děti, zdá se to být všechno ideální. O tom, jak vlastně vypadají a jestli by se nedali využívat třeba jako chůva, zapřemýšlela finská autorka Tuutikki Tolonen a společně s ilustrátorem Pasim Pitkänenem je v knížce Strašidelná chůva nechala zhmotnit. Strašidelná chůva book. Read 43 reviews from the world's largest community for ... Strašidelná chůva (Tuutikki Tolonen) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Strašidelná chůva book. Read 43 reviews from the world's largest community for readers. Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejl... Strašidelná chůva je taková hezká pohádková variace finského podivna, jde o první díl dvojdílné série pojící v sobě Roalda Dahla a Astrid Lindgrenovou. Maminka tří dětí - Hilly, Kaapa a Maikki Hellemaaových - vyhrála dvoutýdenní pobyt v Laponsku. Strašidelná chůva byla přeložena do celé řady jazyků a připravuje se i film. Napsáno pr...

INFORMACE

AUTOR
Tuutikki Tolonen
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Strašidelná chůva.pdf

POPIS

Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Vypráví příběh obyčejné současné rodiny, jejíž život se zcela nečekaně obrátí vzhůru nohama, když se u nich na prahu jednoho dnes objeví vlasatá příšera páchnoucí močálem, která o sobě tvrdí, že se specializuje na péči o děti a bude novou chůvou jejich dvou dcer. Autorce se podařilo vytvořit okouzlující svět, ve kterém skříně mluví a příšery pracují jako chůvy, svět, jenž svou propracovaností možná připomene svět Harryho Pottera. Určeno především čtenářům ve věku 8–12 let.

Chcete si přečíst knihu?Strašidelná chůva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tuutikki Tolonen. Číst Strašidelná chůva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY